
09:22, 23 грудня 2014 р.
Вінницька ОДА за припинення освітлення реклам і державних будівель
22 грудня, перший заступник голови Вінницької облдержадміністрації Андрій Гижко наголосив на необхідності дотримуватись в усіх населених пунктах області режиму економії електроенергії.
Андрій Гижко закликав із розумінням поставитися до складної ситуації, яка склалась в державі.Він також підкреслив, що Арсеній Яценюк дав доручення Міністерству енергетики та вугільної промисловості «невідкладно вжити заходів для зменшення віялових відключень і забезпечення імпорту електроенергії на прозорих умовах без посередників».
Головною причиною відключень електроенергії, в тому числі і на Вінниччині, слід вважати дефіцит вугілля через бойові дії на Сході, в результаті чого на складах ТЕС немає достатньої кількості палива для виробництва електроенергії, зазначив Андрій Гижко.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:58
Вчора
В Україні представили нові протиуламкові плити RAROG: легкі, тонкі та створені для щоденного захисту
Новини компаній
15:00
29 грудня
15:47
28 грудня
ТОП новини
Оголошення
08:53, Вчора
19:14, 25 грудня
14:29, 23 грудня
02:51, Сьогодні
1
14:30, 23 грудня
Коментарі