Кабмін хоче заборонити українцям тримати «під матрацом» більше 200 тис. грн

Кабмін хоче, щоб українці, які задекларували суму більше 200 тис. грн та тримали її тільки на банківських рахунках

Про це йдеться в пояснювальній записці до проекту Закону України "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України (щодо податкової реформи)", передає Еспресо.TV.

"При декларуванні готівкових коштів у сумі понад 200 тисяч гривень такі кошти мають бути внесені на рахунки в банки до дня подання декларації та зберігатись на них не менше року з дня внесення на банківський рахунок", - йдеться в пояснювальный записці.

У разі порушення строків перебування таких коштів на рахунках в банках пропонується, що фізична особа повинна протягом місяця з дня зняття коштів з банківських рахунків сплатити до бюджету 3% від знятої суми.

"У разі декларування готівки у сумі понад 200 тисяч гривень без внесення на банківські рахунки, фізична особа протягом місяця з дня завершення терміну здійснення разового декларування (31 жовтня 2015 року) повинна сплатити до бюджету 3 відсотки від задекларованої суми", - уточнюється в пояснювальній записці до законопроекту.

Нагадаємо, Кабмін також хоче запровадити разове добровільне "нульове" декларування доходів, майна та фінансового стану, в тому числі одержаних з порушенням законодавства України з питань оподаткування, валютного регулювання.

Для громадян, які не подадуть декларацію задекларованими вважатимуться вартість активів у розмірі 200 тисяч гривень та вартість інших активів, які зареєстровані у встановленому законодавством порядку станом на 1 січня 2015 року.

espreso
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии