Головний вінницький вибухотехнік переймав досвід у словацьких колег

Керівник вибухотехнічного відділу Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при обласній міліції Вінниччини Валентин Мельник побував в Словаччині, де підвищив кваліфікацію та познайомився з принципами роботи іноземних колег.

Протягом місяця вибухотехніки з усієї України вдосконалювали свою майстерність на військовій базі навчального центру у місті Мартін. В рамках теоретично-практичних навчань, організованих Міністерством внутрішніх справ України, вітчизняні фахівці знайомились з технікою розмінування мінних полів, новітнім обладнанням, яке допомагає їх словацьким колегам, вчились визначати та збирати боєприпаси, які не вибухнули.

В складі группи українських фахівців освоював сучасні принципи роботи в галузі розмінування і керівник вибухотехнічного відділу Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС України у Вінницькій області Валентин Мельник.

За словами правоохоронця, такі навчання дають змогу підвищувати свій професійний рівень та бути готовим до швидкого та ефективного виконання своїх обов’язків.

vinbazar
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии