Графік відключення електроенергії у Козятинському районі

Графік вимкнення споживачів по СО "Козятинські ЕМ" в разі застосування ГАВ

Черга

Години застосування

Назва населених пунктів (вулиць населиних пунктів)

І

12:00-14:00
18:00-20:00

м.Козятин:
вул.Вінниченка, вул.Героїв майдану, вул.Грушевського,
вул.П.Орлика, вул.Підгорбунського, вул.Шевченка,
вул.Маяковського, вул.Коцюбинського, вул.Чехова
вул.Папаніна, вул.Петровського, вул.Комсомольська,
вул.Цеткин, вул.Р.Люксембург, .пров.Парт

с/г с.Комсомольське

с.Комсомольське вул.Шкільна, вул.Київська (лікарня)

с.Марківці

с.Комсомольське вул.Київська

с.Перемога, с.Мшанець, с.Немиринці, с.Туча, с.Куманівка

с.Комсомольськ, вул.Березівка,вул Зарічна,вул.Набережна,
(ПрАТ "Агромаш")

с.Вовчинець

с.Чернички

с.Безименна, с.Хліборобне, с.Молодіжне, с.Молотківці

с.Красне, с.Лопатин, с.Михайлин, с.Миколаївка(частково)

с.Самгородок, в.Леніна(Спецшкола-інтернат), с.Лозівка

с.Самгородок,вул.Вишнева,вул.Пятисотня с.Збараж, с.Вівсяники,
 с.Муховата

с.Сошанськ, с.Зозулинці

с.Ш.Гребля, с.Воскодавинці, с.Коритовата

с.Флоріанівка, с.Йосипівка, с.Малишівка

с.Кордишівка

пос.Юз-Миколаївського ц/з

 

ІІ

8:00-10:00,
14:00-16:00,
20:00-22:00

м.Козятин:
 вул.Одеська, вул.Володимирська
вул.Тренченська, вул.Південе шосе, вул.Щорса
вул.Катукова, вул.Жукова, вул.Фрунзе
вул.Космонавтів, вул.Суворова,
вул.Пархоменко, вул.Боженка, вул.Свердлова
пров.Інтернатський, пров.Свердлова, вул.Депутатська
про

м.Козятин вул.Довженка

с.Королівка, с.Махаринці, с.Сестренівка, с.Сокілець

ПАТ"Козятинський птахокомбінат"

с.Жежелів

ТОВ"АВК Українське каолінове товариство",ПРАТ"Глухівецький ГЗКК 

смт.Глухівці,вул.Нагірна,вул.Карєрна,вул.Богатчука

с.Титусівка,с.Кордишівка,с.Прушанка,с.Журбинці
с.Дуб.Махаринці,с.Блажіївка

м.Козятин:
вул.Матросова, вул.Седова, вул.Пролетарська
вул.Київська, вул.Московська, вул.Харківська
вул.Горького, вул.Крилова, вул.Санаторна
вул.Кірова, вул.Некрасова, вул.Гагаріна
вул.Ломоносова, пров.Некрасова, пров.Матросова
пров.Деповський, пров.Кіров

с.Рубанка, с.В.Степ,с.Куманівка (вул.Молодіжна),с.Пиківець,
с.Пустоха с,Миколаївка

 

ІІІ

10:00-12:00,
16:00-18:00,
 22:00-24:00

с.Пляхова,с.Комсомольське(вул.Любарська)

м.Козятин:вул.8 Гвардійська,вул.Ватутіна, пров. Ватутіна, вул.О.Кошового, пров.Кузнечний

м.Козятин:вул.Космонавтів, вул.Перемоги, вул.Катукова,
вул.Червоноармійська,вул.Куліковського,вул.Котовського

смт.Глухівці

смт.Бродецьке, с.Дубина, с.Катеринівка

с.Гурівці, с.Пузирки, с.Панасівка, с.Держанівка, с.Непедівка(частково)

Бродецький відгодівельний комплекс

с.Вернигородок, с.Велике

с.Білопілля, с.Селище, с.Кашперівка

с.Верболози, с.Непедівка(частково)

с.Іванківці,с.Козятин(частково)

ЦРЛ, ДАІ, с.Козятин(частково), вул.Котовського

ЗАТ "Техпросервіс ОІЛ"

с.Козятин:вул.Каштанова,вул.Заозерна,пров.Заозерний,
вул.Карла Маркса(частково)

с.Козятин:вул.Терешкової,вул.Карла Маркса(частково)

с.Козятин

ТОВ "Кусто-Агро"

с.Тернівка, с.М.Клітенка

с.Листопадівка, с.Юрівка

с.Поличинці

 

 

 

 

ПАТ "Вінницяобленерго"
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии