Керівники правоохоронних органів Вінниччини звернулись до вінничан (ТЕКСТ)

Головний прокурор області В’ячеслав Соколовий, начальник УМВС Ігор Моренець та начальник УСБУ Сергій Ратієв опублікували спільне звернення.

Звернення керівників правоохоронних органів Вінниччини

Останні події у столиці нашої держави та багатьох інших містах свідчать про  зростання політичної активності громадян.

З одного боку – це позитивний процес, спрямований на підтримку європейської та євроатлантичної орієнтації переважної більшості нашого народу та керівництва держави.

Проте європейських стандартів можна досягти лише важкою працею, толерантним ставленням до ближнього, а головне - суворим додержанням вимог закону. Адже верховенство права є тим фундаментом, на якому процвітає благополучна Європа.

Працівники правоохоронних органів, як і весь народ України,  вболівають за всі події, які відбуваються в нашій державі та регіоні. Схиляємо голови перед героями, які відстоюють кордони України. Але і не можемо стояти осторонь штучного нагнітання ситуації в нашому краї та деяких інших областях, що може призвести до непередбачуваного перебігу подій.

У той час, коли Україна переживає важкі часи озброєних протистоянь на Сході, ми проти розхитувань ситуації ще й  зсередини країни!  З огляду на події,  які мали місце в окремих регіонах України - спроби дестабілізувати обстановку, посіяти паніку, ворожнечу між людьми, звертаємося до вінничан виважено підходити до усіх закликів участі у масових заходах, не піддаватися на провокації, зберігати спокій, поважати права і свободи інших людей.

Наголошуємо, що мирних громадян можуть використати у брудній грі деструктивно налаштовані елементи. Дотримуйтесь закону, поводьтеся толерантно, виважено та  ігноруйте екстремістські заклики. У цивілізованій державі немає місця насильству, жорстокості й кровопролиттю.

Силові структури Вінниччини - безперечно з людьми. Але з тими, хто налаштований на позитивні зміни в країні у законний спосіб.

Шановні вінничани!

         Ми, як очільники правоохоронних органів області, запевняємо, що й надалі докладатимемо усіх зусиль задля забезпечення правопорядку, захисту прав громадян та збереження стабільної ситуації в регіоні, даючи правову оцінку кожному факту порушень закону.

 

 

Прокурор області                                      В’ячеслав Соколовий

Начальник УМВС                                     Ігор Моренець

Начальник УСБУ                                      Сергій Ратієв

i-vin
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии