Як у Вінниці діти військових з АТО до «Робошена» ходили (фото)

Фонд Порошенка спільно із корпорацією Roshen організували новорічне свято для близько 100 дітей, батьки яких є учасниками антитерористичної операції на сході України, у дитячому розважально-освітньому центрі Roshen у Вінниці.

Діти мали змогу поспілкуватись із «живим» роботом-кондитером "Робошеном", який поділився секретами виробництва солодощів й запросив їх далі закріпити отримані знання у тематичних кімнатах.

У кожній такій кімнаті на юних відвідувачів очікували пізнавальні ігри, головоломки, загадки, квести. Дітки, які між собою до цього були не знайомі, допомагали одне одному вирішувати поставлені задачі й звичайно зі всім впорались.

На завершення подорожі «солодким світом» діти передивились у 4D-кінотеатрі мультик, який продемонстрував, що завжди добро перемагає зло й отримали солодкі подарунки.

Відвідав свято й учень вінницької школи №18 Андрій Кулібаба-Бухов для якого ці новорічні свята будуть не такими, як завжди. Його батько для усіх українців назавжди залишиться Героєм, який боронив на сході кожного з нас та незалежність держави.

Продовжує очікувати свого захисника й родина Ігоря Присяжнюка,. «Він прикордонник, його в перших числах червня забрали на Довжанський пункт пропуску й 6 серпня прийшли з воєнкомату й сказали, що він загинув. Тіла немає до цього часу», - розповіла Тетяна Карпова, бабуся єдиного 5-річного сина бійця. Хлопчику страшну звістку про загибель батька не розповідають й не вірять у загибель захисника та сподіваються, що він таки повернеться. «Я сподіваюсь, що є добрі люди і може його хтось підібрав й пролікував і він повернеться», - сподівається жінка.

8-річному Нікіті Купрій найбільше у дитячому центрі сподобались ігри й фільми. Його ж мама розповіла, що син постійно слідкує за новинами й цікавиться подіями, які відбуваються в Україні. Родина військовослужбовця, який нещодавно повернувся до дому й був поранений, вірить, що в Україні усе буде добре. «Чоловік має намір повернутись боронити нашу державу й позитивно налаштований - ми віримо, що усе буде добре», - додала жінка.

Як у Вінниці діти військових з АТО до «Робошена» ходили (фото), фото-1
Як у Вінниці діти військових з АТО до «Робошена» ходили (фото), фото-2
Як у Вінниці діти військових з АТО до «Робошена» ходили (фото), фото-3
Як у Вінниці діти військових з АТО до «Робошена» ходили (фото), фото-4
Як у Вінниці діти військових з АТО до «Робошена» ходили (фото), фото-5
Як у Вінниці діти військових з АТО до «Робошена» ходили (фото), фото-6
Як у Вінниці діти військових з АТО до «Робошена» ходили (фото), фото-7
Як у Вінниці діти військових з АТО до «Робошена» ходили (фото), фото-8
Як у Вінниці діти військових з АТО до «Робошена» ходили (фото), фото-9
Як у Вінниці діти військових з АТО до «Робошена» ходили (фото), фото-10
Як у Вінниці діти військових з АТО до «Робошена» ходили (фото), фото-11
Як у Вінниці діти військових з АТО до «Робошена» ходили (фото), фото-12
vindaily
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии