Хто найзаможніший вінницький нардеп?

Проаналізувавши оприлюднені на сайті Верховної ради офіційні декларації народних депутатів за 2013 рік, «Інформаційна Вінниччина» склала рейтинг найбагатших народних обранців-вінничан. 

Рейтинг "Інформаційної Вінниччини"

 • Руслан Демчак – 2 млн. 342 тис. грн (члени сім’ї – 108 тис 024 грн)
 • Микола Кучер - 1 млн. 796 тис. 973 грн (члени сім’ї – 52 тис 356 грн)
 • Володимир Гройсман – 1 млн 533 тис. 800 грн  (члени сім’ї – 842 тис 838 грн)
 • Петро Юрчишин – 892 тис. 160 грн (члени сім’ї – 213 тис 712 грн)
 • Олександр Домбровський – 483 тис. 845 грн (члени сім’ї – 159 тис 035 грн)
 • Григорій Заболотний – 369 тис. 123 грн (члени сім’ї – 28 тис 470 грн)
 • Анатолій Матвієнко – 331 тис. 088 грн (члени сім’ї – 262 тис 430 грн)
 • Геннадій Ткачук – 232 тис. 774 грн (члени сім’ї – 8 тис 408 грн)
 • Іван Мельничук – 158 тис. грн (члени сім’ї – 259 тис 150 грн)
 • Олексій Порошенко – 144 тис. 947 грн (члени сім’ї – 2 млн. 069 тис 289 грн)
 • Сергій Кудлаєнко – 110 тис. 223 (члени сім’ї – 26 тис 039 грн)
 • Дмитро Сторожук – 65 тис. 200 грн (члени сім’ї – 9 тис 600 грн)
 • Сергій Мельничук – 49 тис. 555 грн 
 • Іван Спориш – 41 тис. 736 грн (члени сім’ї – 28 тис 146 грн)
 • Юрій Македон – 32 тис. грн (члени сім’ї – 12 тис грн)
 • Андрій Тетерук – 26 тис. 394 грн (члени сім’ї – 50 тис 600)

 Почесне перше місце зайняв липівчанин Руслан Демчак, якого було обрано народним депутатом виборцями 18-го округу (Іллінецький, Липовецький, Немирівський, Оратівський, Погребищенський райони). Працюючи заступником голови ради Об’єднання організацій роботодавців «Федерація роботодавців міста Києва», Р.Демчак задекларував 2,3 млн грн офіційного прибутку за 2013 рік. Всю суму він отримав за відчуження рухомого та нерухомого майна.

демчак(2)

На другому місці директор Департаменту виробництва продукції рослинництва і тваринництва ПАТ "Миронівський хлібопродукт", самовисуванець по 17-му виборчому округу (місто Ладижин, Бершадський, Гайсинський, Теплицький, Тростянецький райони) Микола Кучер. За 2013 рік він задекларував 1,7 млн грн. заробітної плати, інших виплат та винагород.

кучер(2)

Трійку мільйонерів закриває екс-міський голова Вінниці, а нині спікер Верховної Ради Володимир Гройсман ( №4 у виборчому списку «Блоку Петра Порошенка»). Будучи Вінницьким градоначальником В.Гройсман офіційно заробив 1,5 млн. грн. Значна частина прибутку отримана від відчуження рухомого та нерухомого майна, а також від передачі в оренду майна - 720  та 653 тис. грн відповідно. Втім, якщо до цієї цифри додати задекларовані 800 тисяч заробітку його дружини (яка знаходиться в декретній відпустці), то Гройсману дісталося б 1-ше місце нашого рейтингу. 

Гройсман2

Схожа ситуація і у президентського нащадка Олексія Порошенка (ОВО №12, м.Вінниця), номера 10 нашого рейтингу. Він задекларував смішну, з огляду на його прізвище, цифру - 144 тис грн (105 з яких - зарплата, інші виплати та винагороди), проте його новоспечена дружина за 2013 рік офіційно заробила понад 2 млн грн.

порошенко2

Решта депутатів зареєстрували суми, які не дотягують до мільйона. Директор агропромислового науково-виробничого підприємства "Візит" з Хмільника, самовисуванець по 13 виборчому округу (міста Калинівка, Козятин, Хмільник, Калинівський, Козятинський, Хмільницький райони) Петро Юрчишин заробив 892 тис грн. При чому директорська зарплата у Петра Васильовича досить скромна – 46,6 тис. в рік (3,8 тисячі в місяць). Тож більшу частину свого офіційного прибутку – 564 тис. грн він отримав від відчуження рухомого та нерухомого майна, а ще 280 тис. грн - від провадження підприємницької та незалежної професійної діяльності.

юрчишин(2)

Колишній вінницький губернатор і мер Олександр Домбровський (обраний по ОВО №11), будучи народним депутатом VII скликання, задекларував 483 тис. грн прибутку. Більшу частину цієї суми О.Домбровський отримав від відчуження рухомого та нерухомого майна. Заробітна платня депутата в 2013 році скала 104,4 тис грн. (8,7 тисяч грн в місяць).

домбровський(2)

Його колега по Верховній Раді VII скликання Григорій Заболотний (№27 у списку «Блоку Петра Порошенка»)  в 2013 році отримав 369 тис. грн, з яких 335 тисяч – заробітна плата, інші виплати та винагороди.

заболотний2

Під номером 7 нашого рейтингу радник голови наглядової ради ТОВ "Аграрний Холдинг Авангард" Анатолій Матвієнко (№32 у списку «Блоку Петра Порошенка»)задекларував331 тис. грн прибутку, більша частина якого 195,5 тис. грн – пенсія. Пенсіонер Матвієнко отримує більше 16 тис грн пенсії в місяць. Решту його доходів складає зарплата, інші виплати та винагороди – 129,6 тис. грн. та трохи більше 5 тис. грн отриманих від викладацької діяльності.

матвієнко2

Вінничанин Геннадій Ткачук (№42 у списку «Блоку Петра Порошенка»), який в 2013 році працював народним депутатом, задекларував 232 тис. грн. заробітної плати, інших виплат та винагород.

ткачук(2)

Голова Літинської РДАта висуванець «Блоку Петра Порошенка» у ОВО №14 (Барський, Жмеринський, Літинський, Тиврівський райони) Іван Мельничук за 2013 рік задекларував 158 тис. грн, 130 з яких було отримано від відчуження цінних паперів та корпоративних прав.

мельничук іі2

Прибуток директора Департаменту адміністративних послуг Вінницької міської ради Сергій Кудлаєнко (№63 у списку «Блоку Петра Порошенка»)в 2013році склав 110 тис. грн, 93 з яких – зарплата, а 12,4 тис. грн – дохід від викладацької, наукової і творчої діяльності, медичної практики, інструкторської та суддівської практики із спорту.

кудлаєнко(2)

Голова Державної виконавчої служби України, вінничанин Дмитро Сторожук(№56 у виборчому списку «Народного фронту») у 2013 році отримав 65 тис. грн. офіційної заробітної плати (інших виплат та нагород), а командир 24-ого батальйону територіальної оборони «Айдар» Сергій Мельничук (№3 у списку Радикальної Партії Олега Ляшка) - 49 тис.

сторожук(2)

Сергій Мельничук:

мельничук сп2

Керівник ПСП "Перемога" з села Високе Томашпільського району Вінницької області Іван Спориш, якого обрано по 15 виборчому округу(Мурованокуриловецький, Томашпільський, Тульчинський, Чернівецький, Шаргородський райони) (висуванець БПП) задекларував 41,7 тис грн., 40 з яких -  зарплата

спориш(2)

Самовисуванець у ОВО №16 (Могилів-Подільський, Крижопільський, Могилів-Подільський, Піщанський, Чечельницький, Ямпільський райони), керівник ТОВ «Вікторія транспорт» Юрій Македон, який проживає в місті Могилів-Подільський Вінницької області задекларував 32 тис. грн. прибутку, 30 з яких – дивіденти та проценти.

македон2

Найбідніший вінницький нардеп - командир батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Миротворець» вінничанин Андрій Тетерук (№5 у виборчому списку «Народного фронту»). За 2013 він офіційно заробив 26 тис. грн.

тетерук2
i-vin
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
336 просмотров в марте
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Общество
На винницком 45-м экспериментальном механическом заводе восстанавливают машины, которые возвращаются с зоны ООС. В этом году мастера завода планируют отремонтировать полсотни машин. Заместитель главного инженера ГП “45 механический завод” Андрей Плат рассказал журналистам телеканала “ВИТА”, что машины, которые к ним приезжают с войны или из хранения, мастера разбирают “до винтика”. Ежемесячно более 30 специалистов восстанавливают пять машин.Подробнее смотр...
Общество
Винничанин Роман Ворона выложил в сети фото, что смутили винничан: вода в реке Южный Буг вблизи пляжа «Химик» была покрыта пеной желто-коричневых оттенков.Пока санэпидслужба проводит исследования взятых проб воды, жители города выдвигают собственные предположения о том, кто и каким образом испачкал Буг. А в том, что пена - результат именно загрязнения, люди не сомневаются. Не знают только, насколько это опасно.«То, что сейчас происходит с водой в Виннице и...
Общество
Технический старт нового сезона городского велопроката в Виннице может произойти сегодня, 25 марта. Старт сезона пришлось перенести с 15 марта на 10 дней в связи с ураганом, который пронесся Винницей недавно. Вследствие шквального ветра были повреждены три станции, которые пришлось чинить, пишет Vежа. "Сезон в Виннице стартует официально 1 апреля, как и в остальные города Украины. А 25 марта планирует старт в тестовом режиме. Возникли вопросы по технически...
Происшествия
Периодически винницкие водители, которые не умеют сдерживать свое желание притормозить, попадают в странные ситуации. В ночь на 24 марта на тротуар по улице Черновола - минуя препятствия в виде зеленых насаждений - вылетел водитель Mercedes. Как отмечает в Facebook советник Винницкого городского головы Виктор Перлов, сезон ночных гонок не заканчивается. Иномарка пролетела тротуар возле троллейбусной остановки и «остановилась» в киоске «Пресса».
Новости компаний
Каждый раз, когда необходимо выбрать подарок близкому человеку, многие люди сталкиваются с проблемой: кажется, что у него все есть, что подарить – неизвестно. Но 2018 год подготовил несколько модных и стильных новинок, которые отлично подойдут в роли подарка. Чтобы не ошибиться, выбирая подарки близким, и сделать оригинальный и приятный сюрприз – выберете часы в деревянном корпусе. Это стильно, полезно, необычно. Ваш друг, родственник или коллега обязатель...
Криминал
В пятницу, 22 марта, в Виннице ранее судимый житель Николаевской области напал на 16-летнего подростка и, угрожая ножом, отобрал его телефон, деньги и наушники. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Винницкой области. Сообщила о преступлении мать пострадавшего, 40-летняя жительница областного центра. По словам женщины, 20 марта около 06.30 неизвестный мужчина на проспекте Космонавтов в Виннице, пригрозив ее несовершеннолетнему сыну предметом, внешне...
Бизнес
Исполнительный комитет Винницкого городского совета принял решение о строительстве нового торгового центра на полуострове Бригантина.  Согласно планам здесь построят четырехэтажное здание на земельном участке около двух гектаров. Кроме этого на территории разместится парковка, а в самом здании будут супермаркеты, магазины, офисы и кинотеатр. Компания UTG подписала договор эксклюзивного брокериджа самого большого ТРЦ в городе Винница. Новый торгово-развлека...
Общество
25 марта - день памяти святого преподобного Феофана Исповедника - византийского монаха, летописца и богослова. В народе "Феофан – проломи наст". В этот день продолжали встречать весну, наблюдали за пробуждением природы, по некоторым признакам и явлениям судили о том, каким будет текущий год. "Символом дня" считалась лошадь. В день Феофана-исповедника к ней относились с особенным почтением. Ведь совсем скоро должны начаться полевые работы. А лошадь при пахо...
Общество
Губернатор Валерий Коровий прокомментировал решение областного совета о выделении дополнительных 60 миллионов гривен на зарплату медикам: «Эти средства могли быть направлены на другое. Но мы заметили значительную диспропорцию в зарплате врачей, которые работают в разных звеньях здравоохранения. Медицинская реформа, которая сегодня активно внедряется, привела к тому, что врач первичного звена получает зарплату в размере 16 тысяч гривен, а к примеру, хирург...
Новости по теме
В Виннице 45-й завод отремонтирует для армии более 50 автомобилей (Видео)
Стиральный порошок или что-то хуже? Как экологи объясняют пену на реке Южный Буг в Виннице (фото, видео)
В Nextbike, почему прокат велосипедов в Виннице начинают с недельным опозданием
Приметы на 25 марта: что категорически нельзя делать в день Феофана
На Винничине медикам областных больниц поднимут зарплату на 30%
«Винницагаз» оштрафовали и обязали вернуть людям переплаченные за газ деньги
В музее под Винницей с помощью современных технологий показали, какой была ставка Гитлера
Аэродром Винницы прекратит свою работу
Приметы на 23 марта: что нельзя делать в день Василисы
В Виннице начали устанавливать новые мусорные урны с призывом «быть человеком» (фото)