
15:34, 12 січня 2015 р.
Вінницькі податківці запросили луганських школярів на товариський матч
Зіграти у футбол із командою обласних податківців школярам із луганського міста Щастя запропонував начальник ГУ ДФС у Вінницькій області Мирослав Продан.
Пропозицію чиновник озвучив під час зустрічі із дітьми Гніванського професійного коледжу, куди на навчання прибуло 23 хлопців і дівчат із м.Щастя, що на Луганщині. У Гнівані підлітки навчатимуться і житимуть допоки у їхньому рідному місті не стане безпечно, повідомляє прес-служба податкового управління.
Із Луганщини діти тікали подекуди навіть без теплих речей. З огляду на це, обласні податківці вирішили допомогти переселенцям. Відтак, на новорічно-різдвяні свята подарували учням зимові куртки, а також солодощі. Очільник управління Мирослав Продан запевнив молодих луганчан, що вони можуть звертатися до нього у разі необхідності за допомогою. Також він запропонував провести дітям екскурсію, аби краще ознайомитися з Вінницею, та зіграти товариський футбольний матч. Наразі сторони роздумують над датою змагання.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Відпочинок в Одесі 2026: де відпочити, що подивитися та куди піти?
Партнерський спецпроєкт
17:00
12 серпня
15:35
12 серпня
13:00
12 серпня
13:00
12 серпня
15:00
10 серпня
ТОП новини
Оголошення
11:30, 14 серпня
13:03, 5 серпня
16:18, 3 серпня
10:45, 7 серпня
3
10:47, 14 серпня
Коментарі