
19:06, 13 січня 2015 р.
На Щедрий вечір 170 вінницьких міліціонерів поїхали у зону АТО
Сьогодні, 13 січня черговий зведений загін зі 170 вінницьких міліціонерів відправився на Схід України у зону АТО. Вони змінять своїх колег, які зустрічали Новий рік та Різдво в зоні бойових дій. Більшість бійців уже втретє вирушає в зону АТО.
Так як 13 січня – це Щедрий вечір, тож проводжали бійців під колядки та щедрівки, а також посівання від двох хлопчиків.
Половина міліціонерів, що відправлялась на "східний фронт" є співробітники різних підрозділів міліції, друга половина - бійці батальйону спецпризначення "Вінниця".
Провести бійців, які їдуть виконувати бойові завдання на Сході, прийшли рідні, друзі, колеги, представники вінницької громади, церкви та журналісти.
Перед виїздом вінничани, відряджені в зону АТО, отримали благословення від настоятеля храму святого великомученика Дмитрія Солунського отця Сергія.






































Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
16:16
Вчора
18:58
24 червня
17:00
24 червня
16:48
24 червня
ТОП новини
Оголошення
15:22, 18 червня
09:17, 16 червня
6
21:20, 12 червня
09:18, 16 червня
12
21:20, 12 червня
live comments feed...
Коментарі