Гідротехніки другу добу ліквідовують порив на міському колекторі в Ладижині

Вже другу добу ремонтники ДТЕК Ладижинської ТЕС полагоджують порив на каналізаційному колекторі. Через це сьогодні з 9:30 у місті було необхідно  відключити  подачу води. Роботи ускладнені незаконними спорудами на території над мережами. 

 
Про це Lada.FM повідомила прес-служба підприємства.
12 січня на території ладижинського дачного кооперативу «Протон» стався порив каналізаційного  колектора. Фахівці гідротехнічного цеху ДТЕК Ладижинської ТЕС терміново виїхали на місце пориву і намагаються ліквідувати дефекти на мережі вже протягом двох діб. Проте, пошуки місць пориву ускладнюють господарські споруди, які були зведені з порушенням будівельних норм впритул до гідромереж. Поки ремонтна бригада вишукувала можливості дістатися до аварійних ділянок, і при цьому не пошкодити людське майно, нечистоти залили кілька городів та підтопили 5 підвалів, в яких люди зберігають городину та консервацію. 
 
Щоб не допустити поширення стоків на решту території дачного кооперативу «Протон», фахівці цеху гідротехнічного ДТЕК Ладижинської ТЕС прийняли рішення зупинити роботу водо-фільтрувального блоку станції та припинити подачу води на місто. Це робиться для того,  щоб мінімізувати об’єм каналізаційних стоків, які можуть нанести шкоди майну мешканців  міста. 
Водопостачання в Ладижині буде припинено 14 січня з 9:30 до 18:00. Проте, за словами начальника цеху гідротехнічного ДТЕК Ладижинської ТЕС Петра Ющенка, гідротехніки будуть намагатися спрацювати максимально оперативно і завершити ремонтні роботи раніше 18-ї години, щоб якомога швидше відновити водопостачання споживачам.
У подальшому, ДТЕК Ладижинська ТЕС буде разом із міською радою вирішувати питання незаконних будівель поруч с гідромережами, аби не допустити подібної небезпечної ситуації у майбутньому.
Нагадаємо, ще у червні 2014 року фахівці ДТЕК Ладижинської ТЕС разом з представниками садового товариства «Протон» обстежили охоронну зону магістральних трубопроводів і виявили 105 порушень. З головою дачного кооперативу була досягнута домовленість про заборону зведення будівель на відстані ближче ніж 25 м до трубопроводів. Така технологічна зона необхідна для нормального обслуговування гідромереж. 
«Це проблема не одного дня. Ми намагаємося її вирішити впродовж п’яти років. Частина цієї території межує з садовим товариством «Протон», там є порушник, який вже отримав офіційне попередження. Та більшість незаконних споруд знаходиться на самозахоплених ділянках. Нам поки що не вдалося встановити власників 70 погребів та 30 сараїв, які розміщені впритул до трубопроводів. Є і такі, що вже обвалилися, і становлять загрозу життю людей», – каже начальник цеху налагоджування та випробувань устаткування ДТЕК Ладижинської ТЕС Дмитро Саволюк.
За висновками комісії з обстеження охоронної зони наземних трубопроводів, до складу якої ввійшли фахівці Ладижинської ТЕС та голова садового товариства «Протон», цю територію необхідно приводити у відповідність до державних будівельних норм, адже ділянка наземної тепломережі прокладена більше 30 років тому, і на сьогодні цей відрізок водогону є одним із найпроблемніших у місті. 

 

lada
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии