
16:46, 3 лютого 2015 р.
Військовозобов’язаним вінничанам дозволено переїжджати тільки з дозволу військкома
Міністерство оборони України затвердило додаткові заходи, пов'язані з оголошеною в країні мобілізацією. Зокрема, відомство обумовило пересування військовозобов’язаних територією України.
При бажанні військовозобов’язаного переїхати, скажімо, в іншу область він має отримати відповідну довідку від військового комісара. Тобто людина, переїжджаючи на іншу адміністративну територію (наприклад, з Вінниччини на Чернігівщину), повинна попередньо отримати дозвіл з військкомату. Але такий документ не потрібен для короткочасних поїздок (на 1-2 дні), кажуть в Мінобороні.
Нагадаємо, військкомати ввели високі критерії відбору новобранців, щоб до українського війська не потрапили вояки, які вестимуть в зоні АТО аморальний спосіб життя та вчинятимуть військові злочини.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
Вчора
12:29
30 травня
ТОП новини
Оголошення
15:18, 26 травня
17:07, 21 травня
16:02, 24 травня
2
15:24, 22 травня
Коментарі