• Вінницька легкоатлетка Джойс Коба виграла юніорський чемпіонат України
09:39, 10 лютого 2015 р.

Вінницька легкоатлетка Джойс Коба виграла юніорський чемпіонат України

16-річна легкоатлетка – майстер спорту Джойс Коба продовжує радувати вінницьких прихильників спорту своїми перемогами.

В Сумах пройшов чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів у приміщенні. Збірна Вінниччини посіла там шосте загальнокомандне місце.

Вихованка Вінницької СДЮСШОР з легкої атлетики Джойс Коба перемогла в забігу на 400 м. Вона подолала дистанцію з результатом 55.77 секунди.
В активі вінничан – ще одна медаль. Олександр  Недоснований здобув срібло  в семиборстві.
Відзначився і наш земляк Дмитро  Борисов. Він виконав норматив кандидата в майстри спорту  біг з бар’єрами на 60 метрів (8.42 секунди).