18:00
24 липня
18 лютого під час обстрілу в районі Дебальцеве Донецької області загинув мешканець села Торків Тульчинського району Анатолій Васильович Грубий. Чоловік служив у 128 гірсько-піхотній аеромобільній бригаді. Отримав смертельне поранення у шию.
Минулого тижня про це повідомила прес-служба Вінницької ОДА. Через день після оприлюднення інформації, відомство спростувало її, зазначивши, що боєць вважається зниклим безвісти.
Проте 20 лютого інформація про смерть українського визволителя все таки підтвердилася. У ніч з суботи на неділю тіло 44-річного вінничанина привезли на батьківщину.
Сьогодні Анатолія Грубого поховають на рідній землі. У чоловіка залишилася дружина і двоє синів.
Герої не вмирають! Вічна пам'ять!
Коментарі