За критику влади будуть кидати до в'язниці?

Нардеп з фракції Яценюка подав до парламенту законопроект, який передбачає позбавлення волі до трьох років за образу влади.

Проект Закону під номером 2225 від 24.02.2015 оприлюднено на веб-порталі Верховної Ради.

Автором документа про збільшення відповідальності за приниження владного авторитету є депутат від Народного фронту Костянтин Матейченко, який став відомим як командир батальйону "Артемівськ».

Він пропонує змінити ККУ, додавши статтю 339-1 "Умисні дії з підриву авторитету держави та її органів влади».

Стаття передбачає покарання за «суспільно небезпечні протиправні діяння, що посягають на авторитет України як суверенної держави, публічне паплюження, наруга, осквернення чи інші дії спрямовані на підрив авторитету органів державної влади, місцевого самоврядування та об‘єднань громадян України». Також непереливки буде й тим, хто зважиться на "цинічне, зневажливе ставлення і неприйняття як окремих структурних елементів системи державного управління (його відповідних органів), так і держави в цілому".

Порушнику «світять» виправні роботи на строк до двох років, або арешт до шести місяців, або позбавлення волі на строк до трьох років.

Згідно з пояснювальною запискою, проект не вимагає консультацій з громадськістю.

Пізніше Вікторія Сюмар повідомила в Facebook, що в Народному фронті хочуть відкликати законопроект, який є виключно ініціативою самого Матейченко і не обговорювався колегами з фракції.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов