На Вінниччині майже 100% школярів з сіл забезпечені шкільним транспортом

У Вінницькій області підвозу до загальноосвітніх навчальних закладів у сільській місцевості потребували 14158 учнів та 22497 учителів. На сьогоднішній день понад 99 відсотків школярів у сільській місцевості вже забезпечені підвозом до загальноосвітніх навчальних закладів.

Про це повідомляє прес-служба Вінницької облдержадміністрації.

Про це повідомив під час прес-конференції, заступник директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації - начальник управління загальної середньої, дошкільної освіти та виховної роботи Андрій Лисак.

За словами посадовця, на сьогодні фактично забезпечено підвозом 14060 учнів, тобто 99,3% та 2411 учителів (96,5%). Із загального числа шкільними автобусами довозиться 10085 учнів, що становить 71,7% до потреби та 854 педагогічних працівників, що становить 35,4% до потреби. Найманим (орендованим ) транспортом доїжджає 3135 учнів та 697 учителів. Рейсовими автобусами користуються 840 учнів та 860 учителів.

 «Сьогодні у зв’язку ціновою політикою не проста ситуація з підвезенням учнів та вчителів Вінниччини до загальноосвітніх закладів у сільській місцевості. Однак всі районні державні адміністрації використовують усі можливості для того, щоб не зупинився підвіз і школярів, і педагогів» – наголосив Андрій Лисак.

До речі, минулого року на Вінниччині придбано 2 автобуси за кошти місцевого бюджету в Іллінецькому районі. А вже у 2015 році власний шкільний автобус отримала одна із шкіл Хмільницького району. Транспортний засіб передано з балансу сільської ради с. Великий Митник.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов