Україна сподівається отримати $ 10 млрд в першому транші кредиту МВФ

Джерела в Кабміні зазначають, що сума першого траншу поки обговорюється і йдеться про $ 6-8 млрд, хоча раніше говорили про $ 4,5 млрд

Україна сподівається отримати більшу частину кредиту МВФ у 2015 році і сподівається, що вже перший транш складе $ 10 млрд.

Про це в інтерв'ю "Сегодня" заявив перший заступник міністра фінансів Ігор Уманський.

"Ми хотіли б, щоб розмір першого траншу був в районі $ 10 млрд. У всякому разі, більшу частину цього кредиту Україна отримає в 2015-му", – сказав він.

За словами Уманського, ці гроші підуть на поповнення золотовалютних резервів Нацбанку і на погашення дефіциту бюджету.

Тим часом, як уже писала "Сегодня", наші джерела в Кабміні зазначають, що сума першого траншу поки обговорюється Києвом і МВФ. Якщо в первісній версії фігурувала сума в $ 4,5 млрд, то вже зараз у переговорах звучить інша сума – $ 6-8 млрд.

"МВФ традиційно буде щоквартально перевіряти хід реформ в Україні, але не виключено, що цього року ми отримаємо два транші", – зазначають наші джерела в уряді.

Нагадаємо, загальний обсяг фінансової допомоги Україні може скласти $ 40 млрд. Крім кредиту МВФ у розмірі $ 17,5 млрд., допомогти нашій країні готові ЄС, США, ЄБРР, СБ та інші міжнародні партнери. Очікується, що рішення про надання кредиту МВФ ухвалить 11 березня.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов