У Могилів-Подільському районі на вулицях одного із сіл з’являться ліхтарі на сонячних батареях

Село Тропове Могилів-Подільського району перемогло у Третій фазі спільного проекту ЄС/ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду" та отримало можливість встановити вуличні ліхтарі на сонячних батареях.

На впровадження відновлювальних джерел енергії у зовнішньому освітленні село отримало європейський грант у розмірі 15 тисяч доларів. Це покриє 85% витрат на встановлення у селі Тропове сонячних батарей, також ще 15 % надасть громада-партнер та місцевий бюджет.

Отримані кошти контролюватиме виключно громадська організація, створена активними мешканцями села Тропова.

Також участь у проекті візьмуть ще три села Могилів-Подільського району, яким були надані кошти на заходи із енергозбереження. Серед них село Серебринка, яке отримало 10 000 доларів на роботи у місцевій  школі, села Юрківці та Сказинці, які на двох отримають 15 000 доларів для роботи у дитячих садочках.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов