У Козятинському районі конфлікт навколо Бородецького цукрового заводу

«Бродецький цукровий завод ніхто різати не буде, відновлювати – так». Про це заявив голова Козятинської РДА Олег Оркуша. Про це повідомили у прес-службі РДА.

Це сталося під час робочої зустрічі з ініціативною групою Бродецької територіальної громади, представниками правоохоронних органів, сфери юстиції, Вінницької та місцевої самооборони, а також так званими «новими» власниками Бродецького цукрового заводу.

17 березня представники власників з Алчевська з’явилися на території цукрового заводу з власною охороною. Ці події неабияк занепокоїли місцеве населення, яке вже впродовж певного часу старанно відстоює своє підприємство.

З метою роз’яснення ситуації, що склалася навколо Бродецького цукрового заводу, було вирішено зібратися в форматі влада – громада – представники власників заводу.

Перелік документів з якими прийшли на засідання «нові» власники Сергій Вовкун та його колеги із ПП «Мегамет» (м. Алчевськ) викликали безліч питань. 

Яким чином майно, будівлі та обладнання, яке знаходиться під арештом Державної виконавчої служби можна було продати? Чому в реєстрі БТІ станом на 11.02.2015 року власником значиться донецьке товариство «Мар'їнський Укрпромзбут»? 

На жаль, ці та інші конкретні питання так і залишилися без розумних, а головне, якісних відповідей.  

«Необхідно повністю розібратися в ситуації, яка склалася, врахувати думки й побажання людей. Районна влада обов’язково допоможе у вирішенні даного питання», - підкреслив Олег Оркуша, звертаючись до учасників зібрання.

До порозуміння з громадою селища «нових» власників закликав Козятинський міжрайрокурор Олег Путря, зазначивши, що є достатньо життєвих прикладів, коли місцеві жителі не дозволяли сумнівним власникам заводу розпочати робочий процес. Тому, аби уникнути подібного на Бродецькій землі - потрібно прозоро і чесно вирішити дане питання.

Представники ініціативної групи селища переконані, що завод хочуть порізати на брухт. І наполегливо звертаються до власника заводу: при відсутності бажання та можливостей для продовження діяльності заводу – продати його іншим господарям.

За дорученням голови районної держадміністрації Олега Оркуши створена тимчасова комісія щодо вирішення ситуації, яка склалася навколо цукрового заводу. Очолив її - заступник голови РДА Ярослав Лопатюк.

Після робочої зустрічі представники районної влади, правоохоронних органів, сфери юстиції, «нові» власники заводи зустрінуться з громадою селища та обговорять можливі шляхи вирішення даного конфлікту. Мешканці ж Бродецького стверджують: готові відстоювати своє підприємство до останнього.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов