«Батьківщина» підготувала 12 законопроектів для селян Вінниччини

Фракція «Батьківщина» в Верховній Раді пропонує ряд законопроектів, які можуть суттєво поліпшити життя селян -  це зміни до Бюджетного і Податкового кодексів, закони щодо земельних відносин та знищення корупції в земельній сфері. А також закони, спрямовані на спрямовані  на добровільне об‘єднання громад, надання трудового стажу селянам та відродження кооперативного руху на селі. Детальніше про основні положення  - далі.

Добровільне об‘єднання

«Батьківщина» наполягає на виключно добровільному об’єднанні. Запропонований «Батьківщиною» законопроект передбачає, що на загальних зборах люди самі мають вирішувати, чи приєднуватися їм до громади іншого села, чи ні.

Селянске подвір‘я – робоче місце 

Селянське господарство, яке раніше називалося підсобним, сьогодні годує всю країну. В Україні понад 30 000 сіл, у яких проживає майже 50% населення України. Це 4,5 млн сільських домогосподарств, які володіють 16-18%  земельних ресурсів нашої держави.  Саме ці господарства дають половину валового виробництва сільськогосподарської продукції - це понад 80% молока, понад 90% картоплі, овочів, фруктів, майже половина яєць і м’яса.

Держава поки не може створити нові робочі місця. А за новим пенсійним законом, якщо в тебе нема страхового стажу (щонайменше 15 років), навіть якщо досягнеш пенсійного віку, не маєш права на соціальний захист.  Тож ми пропонуємо селянину, який має своє підсобне господарство, створити робоче місце прямо на власному подвір’ї. Він вироблятиме продукцію, частина якої піде на власні потреби, а частина – на продаж.

Трудовий стаж –  за умови реалізації продукції на обліковому ринку. За те, що селянин працює на своїй землі, продає надлишок і годує країну, держава дає йому трудовий стаж. Але за умови, що свій товар він продає на організованому ринку, тобто там, де можна облікувати товар.

Обліковий ринок –відродження кооперативного руху на селі.  Податкова система для кооперативу має бути така, як і для селянина. Тільки за таких умов у фермера купуватиметься його надлишкова продукція за вигідними цінами.

Земля – місцевим громадам

Депутати від коаліції та представники територіальних громад одностайно підтримують закон про повернення права територіальним громадам розпоряджатися земельними ресурсами за межами населених пунктів.

Зараз «Батьківшина» хоче повернути сільській громаді право розпоряджатися землями запасу і резерву, які в неї забрали в Держкомзем ще при прийнятті Земельного кодексу у 2001 році. Для знищення корупційних  «Батьківщина» пропонує, щоб право на оренду землі місцеві громади давали на аукціоні фермеру, який дасть за неї більше коштів. Гроші  від аукціону підуть  сільській громаді, на розвиток садочків, на ремонт шкіл – на розвиток села.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов