На Вінниччині прокуратура «взялась» за суддю, який допоміг підприємству не платити штраф

Прокуратурою області виявлено факт грубого порушення норм процесуального права суддею одного з районних судів Вінниччини.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури у Вінницькій області.

Суддею неправомірно винесено постанову про закриття адміністративної справи стосовно директора підприємства району з підстав відсутності у діях останнього події та складу адміністративного правопорушення, передбаченого ст. ст. 44, 49 Водного кодексу України.

У справі позивачу з формальних причин поновлено процесуальні строки на звернення з позовною заявою до суду та суддею у мотивувальній частині постанови застосовано норми права, які не регулюють спірні відносини. Крім того, суд безпідставно дійшов висновку про відсутність події і складу адміністративного правопорушення, мотивуючи це лише внутрішньогосподарськими документами та свідченнями працівників підприємства, керівником якого є позивач.

Таким неправосудним рішенням суд позбавив органи прокуратури можливості стягнути з підприємства в порядку господарського судочинства понад 130 тис. гривень збитків, завданих ним державі водозабором води з артезіанської свердловини за відсутності дозволу на спецводокористування.

Реагуючи на такі грубі порушення норм закону, прокуратурою області до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України направлено заяву про притягнення до дисциплінарної відповідальності вищезазначеного судді.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов