Чи буде «дубль-три» авіарейсів «Вінниця – Ізраїль»?

Посол Ізраїлю в Україні Еліав Бєлоцерковські, який сьогодні з робочим візитом перебуває на Вінниччині повідомив, що країна, яку він представляє, готова покращувати з Вінницею транспортне сполучення, а також допомагати у реформуванні медицини.

Про це дипломат сказав під час зустрічі із керівництвом Вінницької області.

Посол Ізраїлю в Україні Еліав Бєлоцерковські розповів, що працює в Україні лише пів року, але цей час був дуже інтенсивним й відвідання Вінниччини «це мій перший виїзд за межі Києва».

Авіасполучення з Вінницею

За словами дипломата, на сьогодні в Ізраїлі проживає від 400 до 500 тисяч євреїв, які виїхали з України. «Ці люди є базою для розвитку україно-ізраїльських відносин. В нас гарні авіазв’язки. Зараз діє Київ - Тель-Авів - щодня в нас по 3-4 рейси», - розповів Еліав Бєлоцерковські.

Він зазначив, що наразі планується авіасполучення із Львовом та Харковом, на порядку денному й сполучення із Вінницею. «Ми зараз працюємо над відкриттям авіарейсів з Харкова та Львова й одним з питань, яке б ми хотіли обговорити – це можливе сполучення із Вінницею», - сказав Посол.

Бізнес-інтерес

Ізраїльський дипломат повідомив, що між Україною та Ізраїлем гарні економічні зв’язки - близько 1 млрд дол. товарообігу з якого 2/3 – це експорт українських товарів до Ізраїлю й 1/3 – імпорт в Україну ізраїльської продукції.

«Є зацікавленість ізраїльських бізнесменів, не зважаючи на те, що Україна зараз має певно найскладніший період свого розвитку з часів незалежності. Ми постійно отримуємо запити щодо роботи в Україні. Наші бізнесмени знають, що таке працювати в умовах конфлікту, тому особливих побоювань у них немає», - сказав Бєлоцерковські.

Ізраїльський Посол також відзначив роль Вінниці й у культурних взаємозв’язках. «Вінниця – є центром єврейської культури в Україні. Тут є достатньо велика й активна громада», - сказав він.

Голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Корові під час зустрічі також зазначив, що на сьогодні в області досить непогані стосунки у бізнесі з ізраїльськими колегами. «За останній рік експорт підприємств Вінницької області до Ізраїлю зріс на 75%. Це продукція харчової промисловості – олія, насіння, тощо», - зазначив Коровій.

Керівник області розповів ізраїльському дипломату й про перспективні бізнес-проекти, які реалізуються в області, та про вже діючі потужні виробництва.

Реформа медицини та приклад Вінниці

Проте, за словами Посла, зараз головна діяльність посольства сконцентрована на гуманітарних проектах через етап, який зараз переживає Україна. «В нас є цілий ряд гуманітарних проектів, головним чином – у сфері медицини й психологічної підтримки», - сказав Посол.

За його словами, наступного тижня відбудеться візит в Україну головного координатора Міністерства іноземних справ з питань охорони здоров’я. «В минулому він був заступником головного лікаря армії оборони Ізраїлю і в нього є величезний досвід. Ми також маємо намір організувати йому візит до Вінниці - він також хотів подивився Діагностичний центр. Ми сподіваємось, що в результаті цього візиту ми зможемо обговорити можливість реалізації ще ряду проектів», - розповів Еліав Бєлоцерковські.

Голова Вінницької облдержадміністрації подякував Повноважного Посла Держави Ізраїль в Україні за допомогу в створенні у Вінниці Діагностичного центру. «Протягом останніх років в нас склались гарні стосунки, особливо після допомоги Посольства у відкритті Діагностичного центру, який є важливим для міста та області», - сказав Коровій.

За його словами, вінничани, завдяки сучасному Діагностичному центру, мають справу з новою системою організації в сфері охорони здоров’я. «Вінницька область на сьогодні є пілотною у впровадженні реформи охорони здоров’я й для нас важливий досвід Ізраїлю», - резюмував керівник області.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов