Пошта і преса до Вінниці доходитиме швидше

Укрпошта скорочує строки доставки споживачам пошти та періодичних друкованих видань. Про це повідомили у прес-службі Укрпошти.
 
Відтепер строки доставки пошти та періодичних друкованих видань між обласними центрами (Черкаси-Кіровоград, Кіровоград-Черкаси-Київ, Житомир-Вінниця, Житомир-Рівне-Луцьк-Львів тощо) зменшуються на одну добу.
 
Завдяки запровадженій оновленій схемі руху автотранспорту на магістральних маршрутах та оновленим магістральним планам направлення пошти підприємство зможе додатково зекономити 140 тис. грн щомісяця. Нововведення запрацює вже з 1 квітня 2015 року.
 
За словами в.о. генерального директора Укрпошти Ігоря Ткачука, зміни дозволять підприємству суттєво зменшити фінансові, часові і трудові витрати під час перевезення пошти. 

«Нововведення сприятимуть підвищенню ефективності використання матеріальних і людських ресурсів, збільшенню прибутку від господарської діяльності. У результаті кошти, отримані від такої економії, можна буде спрямувати на додатковий розвиток та модернізацію підприємства», – сказав Ігор Ткачук.
 
Також на всіх етапах відправлення пошти по всій Україні здійснюватиметься чіткий контроль за технологічним процесом пересилання реєстрованих поштових відправлень. Це сприятиме додатковому підвищенню рівня якості надання послуг, які пропонує національний оператор поштового зв’язку України споживачам.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов