Як Бердичів допоміг Вінницькій області

Коли ми говоримо про співпрацю, то маємо на увазі дружні стосунки і взаємну допомогу один одному. Товариські стосунки – це надійний прихисток у будь-яких нещастях. І Бердичівська Самооборона вже не один раз у цьому переконувалась.

Під час їхніх постійних поїздок у зону проведення антитерористичної операції їм постійно допомагали небайдужі люди, які з задоволенням відгукувалися на прохання допомогти і не шукали ніяких причин та виправдань.

На днях до бердичівських патріотів звернулися їхні друзі з Вінницької області, які неодноразово й самі допомагали бердичівлянам.

«Козятинська спілка сільхозвиробників» з міста Козятина, що на Вінниччині, попросила допомогти їм у закупці автомобілів швидкої допомоги, які вони хочуть відправити на СХІД у 95 аеромобільну бригаду.

Активісти «Самооборони міста Бердичева і Бердичівського району» одразу ж взялися за роботу, використавши всі свої зв’язки.

Результат не забарився: ось вже сьогодні біля приміщення Районної державної адміністрації, де знаходиться штаб бердичівських Самооборонівців, стояло два нових автомобілі швидкої допомоги.

Спочатку наша Самооборона доставить авто у місто Козятин, своїм товаришам, а вже потім з Вінницької області, з мирної землі, автомобілі поїдуть на землю, яка ще невідомо коли стане мирною – на схід, до українських військових.

Лише гідні люди можуть допомагати один одному. А наші патріоти – саме такими і є.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов