Бунт на залізниці: колишні підлеглі Кривопішина відмовились підкорятись Укрзалізниці

Виконуючий обов’язки генерального директора «Укрзалізниці» Максим Бланк 19 березня відсторонив керівний склад Південно-Західної залізниці. Згідно з повідомленям на сайті УЗ, це був вимушений крок з метою «нормалізації роботи підприємства, повернення вертикальної структури управління та проведення об’єктивної перевірки і аудиту державного підприємства «Південно-Західна залізниця».

В прес-службі Південно-Західної залізниці назвали накази в.о. гендиректора УЗ Бланка про звільнення її керівництва злочинними: «Дані накази є злочинними, такими що прямо суперечать Законам України та створюють реальну загрозу національній безпеці України».

Наголошено, що питання призначення і звільнення керівників входить до компетенції виключно Кабінету Міністрів України за поданням центрального органу виконавчої влади в галузі транспорту. В той же час в Укрзалізниці посилаються на наказ Укрзалізниці від 4.07.2002 № 340Ц «Про номенклатуру посад керівних працівників залізничного транспорту України», називають свої дії легітимними і зазначають, що на звільнені посади вже призначили нових людей.

У прес-службі ПЗЗ розписались за трудовий колектив як такий, що надалі відмовляється підпорядковуватися Укрзалізниці. «Враховуючи той факт, що злочинним керівництвом Укрзалізниці видаються незаконні накази з даного часу трудовим колективом Південно-Західної залізниці не приймаються до виконання накази та розпорядження УЗ», - підкреслюється в повідомленні.

Інша сторона конфлікту вбачає в таких заявах провокацію і намагання відстороненого керівництва Південно-Західної залізниці «зберегти свої доходні місця та вийти із під контролю держави». Наостанок Укрзалізниця звернулася до  залізничників з проханням не піддаватися на провокації, виконувати свої обов’язки із забезпечення перевезення пасажирів та вантажів.

Нагадаємо, керівника ПЗЗ Олексія Кривопішина відсторонили від посади в зв’язку з підозрою в корупції. Це рішення він оскаржив в суді.

Суд призупинив дію розпорядження Кабміну про покладання виконання обов’язків начальника залізниці на Тягульського, а повноваження виконуючого обов’язки начальника залізниці Федорка підтвердив.  

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов