Хто хотів влаштувати «затемнення» вінницьким облдепутатам жовтими папірцями?

Під час сесії облради 20 березня депутатам, окрім газети «Вінниччина», де на чотирьох полосах надруковано звіт голови Вінницької облради Сергія Свитка, було роздано й «жовті папірці» з критикою та вимогами щодо питання №15.

Дане ж питання стосувалось виділення 4 соток землі на території дитячої обласної лікарні під котельню на твердому паливі, яке ще минулого року встановила приватна компанія й усю зиму забезпечувала теплом 13 споживачів комунальної власності міста та області.

Чи то папірці так вплинули на депутатів, чи то сонячне затемнення, яке як раз припало на годину проведення обласної сесії - це питання чи не єдине, яке зазнало такого жвавого обговорення та вигуків «Ганьба!» з боку окремих депутатів «правого крила» обласної зали.

В той же час у звіті робочої групи, яке очолював Віталій Мрачковський (член партії та фракції в облраді Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", який працює у філії російського виробника технічних тканин «Чайковський текстиль») з даного питання зазначається, що дане підприємство незаконно експлуатує котли на твердому паливі й не має дозволів на викиди в атмосферу. Також зазначається, що дане товариство самовільно встановило котли на земельній ділянці, яка їм не належить й за ними не закріплена. У звіті зазначається, що громадськість вважає необхідним створення експертної групи з даного питання й зважаючи, що приватні структури виходять на ринок тепла - розробити підходи до організації прозорості цього ринку.

Виступив перед депутатами й колишній нардеп, який зараз представляє фірму, що збудувала цю котельню – Володимир Майстришин.

«Я представляю фірму, яка у Вінницьку область інвестувала пів мільйона доларів – під час війни», - сказав він. Він зазначив, що звернення відносно виділення землі було ще у липні 2014 року, але тоді гостро стояло питання щодо забезпечення опаленням приміщень.

«Ми почали будівництво не очікуючи усіх процедур по землі. Котел вже стоїть і він усю зиму пропрацював», - сказав Майстришин.

За його словами, як кошти за щепу для роботи котла, так і сплата податків йдуть місцевим виробникам та у бюджет області. «Стоїть питання чи дати нам добро працювати, чи не дати», - сказав підприємець й закликав теплопостачальні підприємства до здорової конкуренції.

Голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій наголошував, що під загрозу може бути поставлено опалювальний процес даних приміщень. Він зазначив, що буде залучено профільну комісію й під контроль буде взято підготовку усіх документів з даного питання.

Врешті решт шляхом поіменного голосування депутати таки затвердили дане рішення, не зважаючи на заклики «жовтих папірців».

Але на одному із столів у людини з команди одіозної майданівки Ольги Маліновської, яка вже називає себе журналістом, в крилі, де розміщується фракція «Батьківщина» був й «червоний папірець» з такими ж закликами, як і жовті.

Чи не «чорновий» це був варіант в єдиному екземплярі?

Особливу увагу під час розгляду даного питання приділяв й молодий представник вінницького «оппоблоку» Вигонюк, який також був присутній на засіданні цієї сесії.

То хто ж «затуляє сонце» над Вінницькою областю, намагаючись влаштувати «затемнення» в чистому небі, можна лише здогадуватись…

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов