Росія не змогла розколоти Євросоюз - ЗМІ

Лідери Євросоюзу вчинили правильно на вчорашньому саміті, продовживши дію санкцій і тим самим не дозволивши Росії розколоти європейське об'єднання. Про це на сторінках німецького бізнес-видання Hendelsblatt пише кореспондентТомас Людвіг.

Він зауважує, що європейські лідери фактично прив'язали дію санкцій до виконання угод про встановлення миру, які були досягнуті в Мінську. Таким чином, економічний тиск продовжиться щонайменше до кінця 2015 року, а не до квітня, як це було передбачено раніше.

"А як інакше? Адже ситуація на Сході України досі дуже нестабільна, а Москва так і не змогла ґрунтовно заперечити обвинувачення в підтримці бойовиків як в ідейному, так і в матеріальному плані. До того ж Володимир Путін нещодавно заявив, що незаконна анексія Криму планувалася заздалегідь. Тому немає жодного приводу для передчасного скасування санкцій", - йдеться в статті.

Оглядач додає, що проведення спільної зовнішньої політики Євросоюзу стала серйозним успіхом для об'єднання. Тому об'єднана Європа і надалі повинна докладати спільних зусиль, щоб зупинити агресивну Росію Путіна, яка прагне розколоти ЄС зсередини. Зокрема, на думку Людвіга, Захід повинен ефективно боротися з російською пропагандою, яка виявилася досить ефективним засобом.

"Це необхідно, оскільки російська пропаганда, як виявилося, успішно впливає на деяких європейців", - пише автор.

Раніше видання The Times застерігало, що сумніви в ЄС щодо санкцій можуть викликати у Росії відчуття безкарності.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов