Біля Вишенського озера тепер чисто. «Бідняжки» постарались

Вінницький туристичний клуб «Бідняжки» організував прибирання навколо Вишенського озера. Збирали сміття, садили дерева, фарбували спортивний майданчик та слухали виступи музикантів. На «еко-вихідний» вінничани приходили з дітьми, друзями та знайомими.

Прибирали біля Вишенського озера сьогодні, 21 березня, починаючи з 10.00. Загалом, за словами засновника тур-клубу «Бідняжки» Андрія Рибачка, на заклик відгукнулось близько сотні вінничан.

- Прибирали по обидва боки Вишенського озера, так як в парку було більш-менш чисто, - розповідає організатор прибирання Андрій Рибачок. – Пройшлись вздовж берега. Граблями з води діставали різне сміття. Дуже багато пляшок, знайшли чотири шини.
Сміття пакували в сміттєві пакети, які потім вивозили міські прибиральники.  З інвентарем для прибирання допомогла адміністрація парку Дружби народів. Вони також закупили фарбу для фарбування спортивного майданчика. З біло-іржавого він перетворився на жовто-блакитний.- Муніципальна міліція спочатку погодилась допомогти, але в останній момент щось змінилось, - каже Андрій Рибачок. – Домовились, що вони привезуть 70 пар рукавиць, а привезли лише 30. Кажуть «а ви по одній роздавайте». Мали привезти пакети, а привезли якісь маленькі пакетики і теж необумовлену кількість. Виходить, що якби ми знали, що в нас цього немає – купили б, а так понадіялись на допомогу.
Крім прибирання «Бідняжки» створювали у парку ландшафтний дизайн. Парк поповнився новими деревами.
- Я завжди мріяла посадити дерево, а тут вдалось посадити одразу декілька. Серед них і бузок, і ялівець, - розповідає учасниця акції Вікторія Яремчук.
Кілька вінничан прийшли на прибирання з дітьми.
- Це важливо, що дитина з дитинства вчиться не смітити. Якщо вона хоч раз взяла участь у такому суботнику, я не думаю, що вона вже буде десь викидати сміття, - розповідає Андрій Рибачок.
Вкінці суботника – концертна програма. Для учасників прибирання, а також всіх хто просто прийшов відпочити, грали гурт «НеБо» та учасник «Х-фактор» Микола Комісаренко.

thumb_75859_photogallery_m.jpeg?hash=2015-03-21-20-49-50
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов