Як Калетник «вербував» абітурієнтів?

В п'ятницю, 20 березня, Вінницький національний аграрний університет влаштував День відкритих дверей. Про це повідомляє прес-служба університету. 

Дізнатись чим живе і як працює ВНАУ завітало близько 600 гостей - абітурієнти, їхні батьки, вчителі, представники коледжів, делегації міської школи аграрного спрямування №19 та с. Велика Кісниця Ямпільського району.

Майбутні абітурієнти поспілкувались з професорсько-викладацьким складом та керівництвом вузу про всі аспекти, умови та вимоги до навчання. Кожен із 5-ти факультетів презентував виставку своїх здобутків та досягнень. Представники приймальної комісії проводили реєстрацію на участь у предметних олімпіадах, тренувальному тестуванні та підготовчому відділенні.

Після перегляду відеофільму про університет, учасників заходу привітав президент університету Григорій Калетнік
– У нашому університеті ви отримаєте такі знання, які дадуть вам можливість конкурувати на ринку праці. ВНАУ готує фахівців нової формації, яких хочуть бачити роботодавці. Від часу створення на базі нашого закладу єдиного в Україні навчально-наукового консорціуму ми отримали нові можливості для подальшого утвердження університету як прогресивного навчального закладу. Відчутно розширилися можливості проходження практики, де ви зможете закріпити теоретичні знання, - зауважив Григорій Калетник.

Президент ВНАУ наголосив, що навчальний заклад має потужну матеріально-технічну базу: нові, оснащені стаціонарною мультимедійною технікою лекційні та лабораторні приміщення, сучасні їдальню та буфет, Центр дозвілля та сучасну наукову бібліотеку. Управління навчальним процесом в університеті здійснюється в електронному режимі. 

Студенти мають можливість вдосконалювати та розвивати свої здібності і таланти. І не тільки в науці. Маємо найбільшу кількість художніх колективів. Наші талановиті студенти здобувають перемоги на різних конкурсах і фестивалях. Тож, якщо для здобуття вищої освіти оберете саме наш навчальний заклад, ви ніколи не пошкодуєте, - підкреслив Г.Калетник..

У рамках Дня відкритих дверей вступники та їхні батьки мали можливість ознайомитися з навчальним закладом ближче: під час екскурсій вони побачили навчальні лабораторії та аудиторії, комп’ютерні класи, новітню читальну залу, спортзал, гуртожитки. На завершення програми Дня відкритих дверей майбутні абітурієнти випробували міцність своїх знань у тренувальному тестуванні з української мови та літератури, математики, біології, фахових та предметних олімпіад.

Нагадаємо, 12 березня колективу Вінницького національного аграрного університету представили тимчасово виконуючого обов’язки ректора. Ним став Володимир Курило – проректор із навчально-наукової роботи, правових та соціальних питань Національного університету біоресурсів і природокористування України.

Вінницький аграрний університет віддасть частину своїх земель на будівництво житла для солдат АТО. 

Довідка: У складі закладу 5 факультетів, 7 коледжів, науково-дослідний проектно-конструкторський технологічний інститут, навчально-виробничий центр підготовки фахівців сільського господарства. Вуз готує фахівців за 18 спеціальностями та 26 фаховими програмами, чий перелік із року в рік збільшується. У ньому створена потужна практично-навчальна база: 28 аудиторій для лекційних занять та 83 – для практичних, 62 лабораторії. В університеті діють близько двох десятків гуртків художньої самодіяльності, 6 з яких – мають звання «народний». 

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов