
15:31, 24 березня 2015 р.
Хакери зламали сайт Нацгвардії
23 березня було здійснено несанкціоноване проникнення на офіційний сайт Національної гвардії України з метою розповсюдження неправдивої інформації провокаційного змісту та закріплення даної інформації в центрі уваги засобів масової інформації.
Про це повідомили у прес-службі Національної гвардії.
З метою відновлення роботи офіційного веб-ресурсу на сайті www.vv.gov.ua/ проводяться технічні роботи.
Окрім того, в соціальних мережах провокатори створили двійники (фейкові) сторінки, які не є офіційним джерелом.
На даний час офіційна, підтверджена та перевірена інформація розміщується лише на сторінках у соціальних мережах за такими посиланнями:
https://vk.com/ng_ukraine
https://www.facebook.com/NGUmainpage
https://www.youtube.com/channel/UCftsubDkv2usUTqQIODP66A
Також у прес-службі НГУ повідомили, що інформація провокаційного змісту про «стягування сил Нацгвардії до Дніпропетровська» не відповідає дійсності.
Окрім того, провокатори опублікували заяву нібито від імені т.в.о. командувача Національної гвардії України генерал-лейтенанта Миколи Балана, щодо визнання ним законності анексії Криму РФ та загибелі 27 тис. 892 військовослужбовців під час АТО.
Жодних заяв генерал-лейтенант Балан не робив, а розповсюджена інформація не відповідає дійсності, наголосили у прес-службі НГУ.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:53
19 лютого
15:10
19 лютого
Оголошення
14:07, 16 лютого
1
00:10, 13 лютого
112
13:27, 14 лютого
8
Коментарі