Головний вінницький Великодній ярмарок проходитиме на Вишеньці

Традиційний у Вінниці Великодній ярмарок, що відбудеться 4 квітня, міняє місце дислокації та проходитиме біля торгового комплексу «ШОК».

Про це повідомив перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко на засіданні організаційного комітету.

До участі в ярмарку буде залучено майже 150 сільськогосподарських формувань, птахокомбінатів, суб’єктів господарювання у сфері виробництва продовольчих товарів, торгівлі, ресторанного господарства та підприємств споживчої кооперації. 

Населенню буде запропоновано широкий асортимент м’ясних та ковбасних виробів, яєць, олії, молокопродуктів, хлібобулочних і макаронних виробів, плодово-овочевих консервів, овочів та фруктів, а також товари сувенірної тематики. Усі товари для мешканці м.Вінниця та прилеглих районів відпускатимуться за цінами виробників, тобто на 10-15% нижче ринкових. 

Відповідні Великодні ярмарки із залученням сільськогосподарських товаровиробників, переробних підприємств, торгівлі, ресторанного господарства та інших суб’єктів господарювання відбудуться також в районних центрах та містах обласного значення.

Крім того, з 8 по 10 квітня в експоцентрі Вінницької торгово-промислової палати буде організовано передсвятковий Великодній ярмарок і виставку-продаж «Купуй Вінницьке».

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов