У Вінниці встановили початкову вартість землі над Вишенським озером

27 березня на сесії Вінницької міської ради депутати внесли зміни до рішення міськради від 30 жовтня 2014 року, яким встановила нові ціни на земельні ділянки у м. Вінниці по просп.. Юності – лівий берег ставу «Поділля», які продаватимуть через відкритий аукціон.

До продажу через аукціон підготували 20 окремих ділянок, які розміщені на вулицях Озерна та Зелена. Кожна ділянка має свій кадастровий номер.

Рішенням міськради встановлено початкову вартість за 1 кв.м. землі – 573 гривень 82 коп.

По кожній ділянці (лот аукціону) встановлено стартову ціну продажу, яка залежить від площі. Найдешевша початкова пропозиція – 324, 2 тис. гривень, найдорожча – 468,2 тис. гривень.

Директор департаменту комунальних ресурсів Вінницької міськради Ігор Шутак повідомив, що організацією та проведенням аукціону з продажу ділянок займатиметься ТОВ «ВІАТЕРА».

Винница.info: У Вінниці встановили початкову вартість землі над Вишенським озером

«Ці перші 20 ділянок ми плануємо продати через аукціон, який проводитиметься 19 і 20 травня 2015 року. В нас укладено договір з організацією ТОВ «ВІАТЕРА», яка проводитиме аукціон. Тільки ця організація уповноважена від імені міськради надавати консультації, ознайомлювати потенційних покупців з ділянками, які їх зацікавлять, прийматиме від учасників аукціону сплату реєстраційного внеску та гарантійний внесок», - розповів Ігор Шутак.

Як відомо, раніше вже були спроби деяких агентств нерухомості нажитись землі комунальної власності. Саме тому міськрада звертає увагу вінничан, що продажем ділянок через аукціон займатиметься лише ТОВ «ВІАТЕРА».

Винница.info: У Вінниці встановили початкову вартість землі над Вишенським озером
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов