Вінничанка вмудрилася отримати пільгову пенсію із «Приполярья», хоча працювала на «Маяку»

Вінничанка вмудрилася ошукати Пенсійний фонд України та отримати пільгову пенсію. Ще в  2000-му році жінка  умисно, з корисливих мотивів, надала в управління пенсійного фонду України в Замостянському районі  Вінниці трудову книжку, довідку, уточнюючу особливий характер роботи, довідку про заробітну плату, заздалегідь знаючи, що у документах містяться неправдиві відомості, про те, що в період з 10.03.1975 по 28.09.1996 працювала на підприємстві «Приполярьє» на виробництві з добування дорогоцінних і кольорових металів підземним способом. Насправді ж у цей період жінка працювала на Вінницькому заводі «Мак».

На підставі поданих документів управлінням пенсійного фонду України в м. Вінниці громадянці було призначено пенсію з 2000 року на пільгових умовах, зі зменшенням пенсійного віку на 10 років ( на підставі ч. 2 ст. 14 Закону України «Про пенсійне забезпечення»). Таку пенсію вінничанка отримувала до 2014 року.

Таким чином, жінка незаконно отримала понад 215 тисяч гривень.  Своїми умисними діями вона вчинила кримінальні правопорушення, які кваліфіковані за ч. 3 ст. 190 та ч. 4 ст. 358 КК України. За дані кримінальні правопорушення передбачене покарання у виді позбавлення волі до 8 років.  

Дане кримінальне провадження перебуває на розгляді у Вінницькому міському суді.


Більше читайте тут: http://vinnitsaok.com.ua/2015/03/30/198067
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов