Завтра кримчан почнуть призивати в російську армію

Президент Росії Володимир Путін підписав закон, що визначає для кримчан правила відстрочення та призову на службу в збройних силах Російської Федерації.

Інформація про це розміщена на сайті Кремля.

Відповідно до закону, право на звільнення від служби в російській армії отримають громадяни, які мають вчений ступінь, визнаний російським законодавством про освіту, а також жителі Криму, які відслужили в українських збройних силах.

"Також Федеральним законом вносяться зміни до Федерального закону "Про військовий обов'язок і військову службу", що передбачають надання права на отримання відстрочки від призову на військову службу особам, які залишили місце проживання на території іноземної держави і прибулим на територію Російської Федерації, які звернулися з клопотанням про визнання їх вимушеними переселенцями, — на строк з дня реєстрації зазначеного клопотання до дня його розгляду", — йдеться в повідомленні.

У разі визнання громадянина вимушеним переселенцем, відстрочка дається на три місяці.

Закон набирає чинності з 1 квітня.

В кінці лютого, початку березня 2014 перекинуті з Росії і кримських баз Чорноморського флоту Росії війська без розпізнавальних знаків окупували Кримський півострів.

16 березня 2014 на території Криму і міста Севастополя пройшов так званий референдум про статус півострова, за результатами якого Росія включила Крим до свого складу. Україна, Європейський Союз та США не визнали дане голосування і вважають, що Росія анексувала Крим.

Після цього США і Євросоюз ввели ряд економічних санкцій відносно Росії. Захід продовжує наполягати на тому, що Крим є частиною України.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов