У Вінниці Великодній ярмарок проходитиме біля торгового комплексу «ШОК»

4 квітня у Вінниці в мікрорайоні Вишенька на великій площадці біля торгового комплексу «ШОК» по вул. Келецький, 117, Б буде проведений Великодній ярмарок з продажу населенню сільськогосподарської продукції, продовольчих та інших товарів святкової тематики за цінами виробників. Ярмарок розпочне роботу о 8-й годині ранку та закінчить - о 15-й годині.

У Великодньому ярмарку візьмуть участь сільськогосподарські формування, фермерські господарства, птахокомбінати, суб’єкти господарювання у сфері виробництва продовольчих товарів, торгівлі, ресторанного господарства, підприємства споживчої кооперації. Всього біля 150 суб’єктів господарювання.

Вінничанам буде запропоновано широкий асортимент м’ясних та ковбасних виробів, курей, яєць, олії, молокопродуктів, хлібобулочних, макаронних виробів, борошна, крупи, плодоовочевих консервів, овочів та фруктів, а також товари сувенірної святкової тематики, гончарні вироби, плетені кошики, декоративні свічки, писанки тощо.

Напередодні ярмарку проводиться моніторинг цінової ситуації на споживчому ринку. Основною умовою участі в ярмарку виробників буде зниження цін на 10-15% нижче ринкових. Питання ціноутворення на ярмарку під особливими контролем обласної влади.

У день роботи ярмарку на маршрутах громадського транспорту виділені додаткові трамваї, тролейбуси та автобуси і визначено, що провезення багажу в них буде безкоштовне.

Такі ж ярмарки будуть проведені у всіх містах та районних центрах із залученням сільськогосподарських товаровиробників, переробних підприємств, торгівлі, ресторанного господарства та інших суб’єктів господарювання.

У переддень Паски  у Вінницькій торгово-промисловій палаті в експоцентрі з 8 по 10 квітня буде  проведений передсвятковий Великодній ярмарок із залученням до участі у ньому фірмової торгівлі суб’єктів господарювання у сфері виробництва продовольчих товарів, товарі святкової тематики із виставкою-продажом «Купуй Вінницьке», які стали традиційними для нашої області.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
15 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов