У Вінниці Великодній ярмарок проходитиме біля торгового комплексу «ШОК»

4 квітня у Вінниці в мікрорайоні Вишенька на великій площадці біля торгового комплексу «ШОК» по вул. Келецький, 117, Б буде проведений Великодній ярмарок з продажу населенню сільськогосподарської продукції, продовольчих та інших товарів святкової тематики за цінами виробників. Ярмарок розпочне роботу о 8-й годині ранку та закінчить - о 15-й годині.

У Великодньому ярмарку візьмуть участь сільськогосподарські формування, фермерські господарства, птахокомбінати, суб’єкти господарювання у сфері виробництва продовольчих товарів, торгівлі, ресторанного господарства, підприємства споживчої кооперації. Всього біля 150 суб’єктів господарювання.

Вінничанам буде запропоновано широкий асортимент м’ясних та ковбасних виробів, курей, яєць, олії, молокопродуктів, хлібобулочних, макаронних виробів, борошна, крупи, плодоовочевих консервів, овочів та фруктів, а також товари сувенірної святкової тематики, гончарні вироби, плетені кошики, декоративні свічки, писанки тощо.

Напередодні ярмарку проводиться моніторинг цінової ситуації на споживчому ринку. Основною умовою участі в ярмарку виробників буде зниження цін на 10-15% нижче ринкових. Питання ціноутворення на ярмарку під особливими контролем обласної влади.

У день роботи ярмарку на маршрутах громадського транспорту виділені додаткові трамваї, тролейбуси та автобуси і визначено, що провезення багажу в них буде безкоштовне.

Такі ж ярмарки будуть проведені у всіх містах та районних центрах із залученням сільськогосподарських товаровиробників, переробних підприємств, торгівлі, ресторанного господарства та інших суб’єктів господарювання.

У переддень Паски  у Вінницькій торгово-промисловій палаті в експоцентрі з 8 по 10 квітня буде  проведений передсвятковий Великодній ярмарок із залученням до участі у ньому фірмової торгівлі суб’єктів господарювання у сфері виробництва продовольчих товарів, товарі святкової тематики із виставкою-продажом «Купуй Вінницьке», які стали традиційними для нашої області.

vinnitsaok
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии