• Головна
  • У вінницькому Правому секторі перебудова. Нове керівництво хоче повернути авторитет організації
11:56, 1 квітня 2015 р.

У вінницькому Правому секторі перебудова. Нове керівництво хоче повернути авторитет організації

Вінницький Правий сектор відтепер активно працюватиме, щоб розбудовувати організацію саме в районах Вінницької області. У організації кажуть, що саме в районах активно порушується закон. Також у Вінниці створюватимуть запасний батальйон для охорони порядку та протидії диверсантам.

Про це нове керівництво Вінницького Правого сектору розповіло на прес-конференції у вівторок, 31 березня. 

- Зараз ми розбудовуємо районні підрозділи Правого сектору на Вінниччині. Кожного тижня ми виїжджаємо у райони і допомагаємо вирішити питання простих людей, - каже командир силового блоку організації Юрій Гагарін. – У Вінниці багато організацій, які можуть стежити за тим, щоб різні дії виконувались по закону. А в районах з цим проблеми. Там повний безлад і беззаконня.

За словами Юрія вони вже вирішували ситуації у Оратові. 

- Там місцеві бізнесмени підробили документи, а тепер звинувачують у цьому слідчого, розповів Юрій.- В Гайсині в дитсадках порушені всі санітарні норми.Також у Гайсині не можуть зареєструвати релігійну громаду Київського патріархату. 

- У районах зараз нажаль починає панувати феодальний устрій, - каже керівник вінницького Правого сектору Ростислав Романюк.- Такого допускати не можна. 

Ростислав також розповів, що Правий сектор під час керування Чумака втратив свій авторитет, а багато вінничан сприймають цю організацію, як щось злочинне. 

- Ми зараз починаємо свою роботу навіть не з нуля, - каже Ростислав. – Ми в мінусі. До нуля нам ще потрібно багато працювати, щоб повернути свій авторитет та показати вінничанам, що таке Правий сектор.

Нове керівництво також розповіло, що наразі усе фінансування організації йде виключно за рахунок людей. 

Юрій Гагарін також розповів, що триває робота по створенню запасного батальйону Добровольчого українського корпусу, який діятиме на території Вінниччини. За словами Юрія він буде протидіяти диверсантам та охороняти громадський порядок. 

- Зараз вже йде активна робота по його створенню, - каже Юрій. Добровольчий корпус єдине військове формування, яке ніким не фінансується, а існує виключно за допомоги волонтерів. Тому ми зараз теж створюємо активну волонтерську площадку, щоб вона могла забезпечити батальйон усім необхідним. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...