Експерти опублікували карту терористичної загрози - Вінниця поки, що в безпеці

Група «Інформаційний спротив» опублікувала карту України із зазначенням регіонів, де найбільш висока ймовірність терористичних актів.

Про це повідомляє керівник «Інформаційного спротиву», народний депутат Дмитро Тимчук в Facebook.

Особливу увагу аналітики приділяють Харкову.

sprotyv.info
sprotyv.info

«Це викликано тим, що даний регіон знаходиться в стані підвищеної небезпеки і може стати для Москви полігоном, де буде відпрацьована модель невійськової дестабілізації, яка викличе ланцюгову реакцію на всьому сході і півдні України»,- зазначає група.

Експерти пояснюють важливість регіону також тим, що з допомогою дестабілізації Харкова Росія захоче «розгойдати» значну частину України.

«Треба розуміти, що допустити дестабілізацію ситуації в Харківському регіоні - це означає запустити ефект доміно і спровокувати зміну балансу на всьому Лівобережжі. Додаткове підживлення отримають проросійські групи в сусідньому Дніпропетровську та Запоріжжі, що поставить під загрозу всю логістику АТО. Під загрозою опиниться і все Причорномор'я», - підкреслюють в «Інформаційному спротиві».

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
32 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов