На Вінниччині ЄС профінансує створення двох сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів

За підтримки Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», який фінансується Європейським Союзом, на території Барського району започатковується діяльність по створенню двох сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів (СОК).

Про це повідомляє Барська районна державна адміністрація.

Один із них планується розташувати на території Івановецької сільської ради. Члени кооперативу планують купити трактор відповідної потужності, навісне обладнання до нього для обробітку власних земель, на яких посаджені малина, полуниця, смородина та фруктовий сад. Обсяг співфінансування на першому етапі становить 25 тисяч доларів. В подальшому можна залучати ще 10 і 5 тисяч доларів відповідно до розвитку кооперативу.

Другий сільськогосподарський обслуговуючий кооператив планується створити на території Копайгородської селищної ради, а саме в с.Шипинки. Члени кооперативу займаються винятково обробітком фруктових садів та планують закупити трактор, оприскувач та пристрій для утворення щепи. Обсяг співфінансування аналогічний.

Питання функціонування зазначених кооперативів обговорювалися з ініціативними групами по створенню СОК під час нещодавніх виїзних нарад за участю голови райдержадміністрації Володимира Саволюка та координатора Проекту у Вінницькій області Анастасії Ланіної. 

Винница.info: На Вінниччині ЄС профінансує створення двох сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів
Винница.info: На Вінниччині ЄС профінансує створення двох сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
22 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов