Із 6 квітня по 20 травня 1300 вінницьких юнаків призовуть на строкову службу

Сьогодні, 1 квітня, в Україні після півторарічної перерви розпочався стартував призов на строкову військову службу. На Вінниччині відправка молодого поповнення з обласного збірного пункту ( м.Козятин) до військових частин триватиме з 6 квітня по 20 травня.  

За словами військового комісара Вінницького обласного військового комісаріату полковника Геннадія Долгашова, під час весняної призивної кампанії з області будуть призвані на строкову військову службу до Збройних сил України та інших військових формувань 1300 юнаків. Із них  - 800 вінничан служитимуть у Збройних силах, 416 – у Національній гвардії України, 84 – у Державній спеціальній службі транспорту .

Цьогорічна призовна кампанія має чимало нововведень і особливостей. Зокрема, як зазначив Геннадій Долгашов, змінився призовний вік тих, кого у 2015 році призивають:

- Якщо раніше призивали хлопців від 18 до 25 років, то відтепер братимемо тих, кому виповнилося двадцять, але не більше 27 років. Змінився перелік і тих осіб, хто підлягає відстрочці по здоров’ю і за сімейними обставинами. Право на відстрочку втратили депутати селищних, міських, районних та обласних рад, вчителі, які працюють в загальноосвітніх навчальних закладах не в сільській місцевості. А опікуни мають право на відстрочку лише в тому разі, коли, крім них, нікому доглядати непрацездатних людей. Ще одна новація стосується працівників органів міністерства внутрішніх справ. Раніше вони знімалися з військового обліку у зв’язку з отриманням спеціального звання, а тепер їм просто на весь період служби надається відстрочка. А це означає, якщо за певних обставин такий працівник звільняється з органів і йому не виповнилося 27 років, то він підлягає призову на строкову військову службу.

Військовий комісар Вінницького обласного військового комісаріату наголосив, що за рішенням Президента України,  нікого зі строковиків у зону проведення антитерористичної операції АТО не відправлятимуть.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
52 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов