Ректор ДОНу: плоскогубці університет купити може, а перфоратор - ні

Ректор Донецького національного університету розповів вінницькій владі про проблеми з якими зіткнувся ВУЗ. Серед них: проблеми з житлом для викладачів та студентів та забезпечення навчального процесу.

Зустріч з вінницькою міською та обласною владою в університеті проходила сьогодні, 1 квітня.

- Звичайно, найбільша проблема - це поселення студентів, - говорив ректор університету Роман Гринюк. - До 1 вересня, з допомогою місцевої громади, ми цю проблему вирішили. Але вже сьогодні у Вінниці проживає близько тисячі студентів. Близько 400 мешкає в гуртожитках, 600 - у приватному секторі.
За словами ректора, після проведення в університеті дня відкритих дверей стало зрозуміло, що є багато студентів, які планують навчатись у ВУЗі і їх теж потрібно буде десь поселити.За словами голови вінницької ОДА Валерія Коровія, зараз вирішується питання про передачу на баланс університету гуртожитку на вулиці 50-річчя, який належить педуніверситету. Говорили також про можливість створення студмістечка.
На зустрічі домовились про створення робочої групи, яка займатиметься розглядом всіх можливих варіантів поселення студентів до наступного навчального року.Серед інших питань, які виникли у ВУЗі - проблеми із забезпеченням матеріально-технічної бази. Згідно постанови Кабінету Міністрів України від 1 березня 2014 року № 65 “Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджет” забороняє закупляти спеціальне обладнання для забезпечення навчального процесу.
- Університет зараз може купити плоскогубці, але не може купити перфоратор, бо це вже електрообладнання. - говорив ректор університету. - Він нам потрібен щоб провести Інтернет.
Проблеми із забезпеченням ВУЗу  Валерій Коровій теж обіцяв допомогти вирішити. За його словами днями в нього запланована зустріч з міністром освіти. Для цього у ВУЗі обіцяли підготувати всі необхідні документи.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
9 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов