Вінницькі самоврядці хочуть законодавчо закріпити розмір державних субвенцій об’єднаним громадам

Координаційна рада з питань місцевого самоврядування при голові Вінницької облради пропонує забезпечити гарантовану державну підтримку таким громадам протягом п’яти років з часу об’єднання.

Члени Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Вінницької обласної Ради звернулись до вищих органів державної влади з проханням прискорити прийняття необхідних змін до нормативно-правових актів, що стосуються супроводження добровільного об’єднання територіальних громад. Про це йдеься у тексті звернення, опублікованому на офіційному веб-сайті облради.

Зокрема, вінницькі самоврядці пропонують невідкладно розглянути механізм фінансової підтрики таких громад. А саме: надання «гарантованої державної фінансової підтримки протягом пۥяти років після утворення». Новооб’єднані громади передбачається ранжирувати від кількості мешканців, відповідно визначаєтсья і розмір субвенцій.

Так, у тексті звернення зазначається, що об’єднанням із загальною чисельністю населення до 4000 жителів повинна надаватися додаткова субвенцій у розмірі 50 відсотків бюджету об’єднаної територіальної громади; з населенням до 10000 жителів –у розмірі 75 відсотків бюджету; з чисельністю населення більше 10000 жителів – у розмірі 100 відсотків бюджету об’єднаної територіальної громади.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
8 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов