• Головна
  • Вінницькі самоврядці хочуть законодавчо закріпити розмір державних субвенцій об’єднаним громадам
19:30, 1 квітня 2015 р.

Вінницькі самоврядці хочуть законодавчо закріпити розмір державних субвенцій об’єднаним громадам

Координаційна рада з питань місцевого самоврядування при голові Вінницької облради пропонує забезпечити гарантовану державну підтримку таким громадам протягом п’яти років з часу об’єднання.

Члени Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Вінницької обласної Ради звернулись до вищих органів державної влади з проханням прискорити прийняття необхідних змін до нормативно-правових актів, що стосуються супроводження добровільного об’єднання територіальних громад. Про це йдеься у тексті звернення, опублікованому на офіційному веб-сайті облради.

Зокрема, вінницькі самоврядці пропонують невідкладно розглянути механізм фінансової підтрики таких громад. А саме: надання «гарантованої державної фінансової підтримки протягом пۥяти років після утворення». Новооб’єднані громади передбачається ранжирувати від кількості мешканців, відповідно визначаєтсья і розмір субвенцій.

Так, у тексті звернення зазначається, що об’єднанням із загальною чисельністю населення до 4000 жителів повинна надаватися додаткова субвенцій у розмірі 50 відсотків бюджету об’єднаної територіальної громади; з населенням до 10000 жителів –у розмірі 75 відсотків бюджету; з чисельністю населення більше 10000 жителів – у розмірі 100 відсотків бюджету об’єднаної територіальної громади.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...