• Головна
  • Українських солдатів треба тренувати як хорватських у 90-х – генерал армії США
01:10, 2 квітня 2015 р.

Українських солдатів треба тренувати як хорватських у 90-х – генерал армії США

Українські військові потребують якісної підготовки подібної до тої, яка значно підвищила боєздатність хорватський військових у середині 90-х років.

Про це заявив екс-генерал армії СШАВеслі Кларк, передає "Голос Америки".

"Ми тренуємо підрозділи ЗСУ на рівні батальйонів. Так, це допомагає, однак українці продемонстрували, що саме на рівні батальйонів вони воюють дуже добре. Я хотів би бачити тренування на інших рівнях: навчання командування та персоналу. За приклад можна взяти тренування хорватської армії у 1995 році до початку операції "Шторм"", - зазначив Кларк.

Екс-генерал також заявив, що ситуація на Балканах у 90-х дуже нагадує нинішню ситуацію в Україні.

"Конфлікт на Балканах був створений штучно у такий самий спосіб як і конфлікт в Україні. Мілошевич свого часу заперечував, що контролює боснійських сербів. У Путіна такий самий рівень заперечення. Те що сталося в Україні не є шаблоном подій на Балканах. Подібне відбулося у 1939 році в Східній Польщі після підписання пакту Молотова-Рібентропа. Події в Криму та на Донбасі це нагадування того, що сталося 70 років тому", - зауважив Кларк.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...