Чотири перспективні варіанти розселення студентів Донецького національного університету

Питання розселення студентів вишу, за словами ректора ДонНУ Романа Гринюка, є найбільш проблемним для університету. Адже якщо сьогодні з допомогою місцевої громади це питання врегульовано: окрім приватного сектору, студенти проживають у гуртожитках вінницьких вищих та професійно-навчальних закладах, до їх послуг також готель «Південний Буг», - то з 1 вересня кількість студентської молоді в університеті значно зросте.

Серед перспективних варіантів житлового забезпечення учасників навчального процесу розглядаються сьогодні кілька приміщень, насамперед гуртожиток Вінницького педагогічного університету, що по вул. 50-річчя Перемоги, де є можливість розміщення до 500 осіб.

«Документи стосовно передачі цього об’єкту на баланс ДонНУ вже в Міністерстві освіти. Позитивне рішення майнової комісії дасть вам можливість у найкоротший термін використати наявний фінансовий ресурс на капітальні видатки. І ми максимальною мірою будемо допомагати в оперативному вирішенні цієї проблеми», - зазначив голова облдержадміністрації Валерій Коровій.

640(187).jpg

Обговорили учасники зустрічі й перспективи використання гуртожитків коледжу харчових технологій, Калинівського технологічного та Вінницького медичного коледжів. Але кожен з цих варіантів потребує додаткових фінансових затрат: так, приміщення, що належить коледжу харчових технологій, не експлуатувалося більше 10 років і є фактично аварійним, а гуртожиток Калинівського ВНЗ має проблеми з гарячим водопостачанням та водовідведенням.

Задля системної роботи з розгляду потенційних приміщень та визначення вектору руху, голова облдержадміністрації Валерій Коровій доручив створити постійно діючу робочу групу, до якої увійдуть представники обласної, міської влади та Донецького університету.

640-2(33).jpg

Викладацький же колектив закладу як варіант житлового забезпечення може розглядати участь у міській програмі «Муніципальне житло», з умовами якої, за бажанням, буде ознайомлений. «На сьогодні по тих трьох будинках, які зводяться у рамках цієї програми, все вже продано. Але якщо ми будемо розуміти, що є бажання, то шукатимемо майданчик для побудови ще одного будинку», - запевнив в.о. Вінницького міського голови Сергій Моргунов.

Серед проблемних для закладу питань ректор ДонНУ виокремив також формування матеріальної бази університету. «Ми працюємо в цьому аспекті з міжнародними донорами, беремо участь у проектах, але процес допомоги поки що йде дуже повільно», - зауважив Роман Гринюк. Водночас він відзначив, що сьогодні тривають перемовини стосовно оренди ще одного приміщення під навчальний корпус, що дасть можливість закладу не лише відновити повноцінну роботу на Вінниччині, а й далі розвиватися.

2015-01-04-v11b1.jpg

По завершенню зустрічі керівники області та міста оглянули навчальні й лабораторні приміщення хімічного та фізико-технічного факультетів університету, ознайомившись з умовами навчання студентської молоді.

640-1(40).jpg
2015-01-04-v11b2.jpg
2015-01-04-v11b3.jpg
2015-01-04-v11b4.jpg
kn_vita.gif
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
38 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов