Терористи відкрито говорять про наступ

Терористична «ДНР» готова до третьої фази війни і далі планує захоплювати територію України, відсуваючи лінію фронту. Про це заявив самозваний секретар самозваної «Ради безпеки «Донецької народної республіки», командир батальйону бойовиків, «Восток» Олександр Ходаковський.

 Цей терорист, на рахунку якого десятки життів наших бійців і мирних мешканців, мав наглість сказати наступне:«Хочу попередити: тенденція, що встановилася з серпня, в ході бойових дій відсувати лінію фронту збережеться. Якщо ми активізуємося, то виключно заради того, щоб просуватися далі. Нам би цього не хотілося, адже в цьому випадку неминучі людські та інфраструктурні втрати. У нас немає достатніх людських ресурсів, а значить - ми змушені застосовувати артилерію. Руйнування неминучі», - заявив він.

При цьому бойовик розповів про глобальні плани терористичного новоутворення. «Я приймаю для себе існування «ЛНР» і «ДНР» лише як перехідний етап. Наша війна закінчиться тоді, коли південніше Росії буде проросійська антифашистська держава. Інакше кажучи, нам потрібна вся Україна», - заявив він.

 Зажерливість Ходаковського зрозуміла. Бо йому і таким, як він, не буде місця в Україні після нашої перемоги.

 Люди отруєнні «руським миром» не можуть жити мирно: для життя їм потрібно мародерство і пограбування нових територій.

 А Путіну необхідне знищення всієї України. Тому наші бійці на фронті захищають не лише Донбас, а й всю Україну.

 Без Путіна цей Ходаковський слова б не сказав. З іншого боку, попереджений - означає озброєний. Причому терорист прямим текстом розповідає, що він і його «прихвостні» розстрілюватимуть мирні міста, бо у них «немає достатніх людських ресурсів».

 Варто зазначити, що визволені українською армією Слов‘янськ, Краматорськ, Маріуполь та інші міста лишилися переважно цілими і неушкодженими, на відміну від загарбаних російськими військами й найманцями.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
27 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов