Яценюк оголосив про саміт по залученню в Україну інвестицій
Бізнес-"зліт" запланований на літо
Бізнес-саміт з залучення інвестицій в Україну відбудеться в липні 2015 року. Про це повідомив прем'єр-міністр Арсеній Яценюк, передає прес-служба Кабінету міністрів.
Прем'єр уточнив, що інвесторам запропонують вкластися в аграрний сектор України, енергетику та інфраструктуру.
Крім того, на 28 квітня призначено проведення міжнародної донорської конференції, присвяченої фінансовій допомозі Україні. Ця конференція спочатку планувалася влітку 2014. Саміт із залучення інвестицій в такому випадку повинен був відбутися восени 2014.
Нагадаємо, уряд неодноразово заявляв, що фінансова допомога від МВФ не може бути спрямована на розвиток реального сектору і підйом економіки – ці гроші повинні надати інвестори. У Кабміні розраховують, що нова програма від Фонду допоможе зацікавити бізнесменів.
Коментарі