• Головна
  • На Вінниччині «люстрували» податківця. Ще 300 чиновників ДФС пройдуть перевірку
13:20, 2 квітня 2015 р.

На Вінниччині «люстрували» податківця. Ще 300 чиновників ДФС пройдуть перевірку

У квітні 2015 року в органах Декржавної фіскальної служби Вінницької області розпочинаються перевірки в рамках закону «Про очищення влади».

Про це повідомляє прес-служба головного управління ДФС у Вінницькій області.

Загалом процес кадрового очищення в податкових та митних органах України був розпочатий ще у березні 2014. Наразі, у рамках дії закону «Про очищення влади», на Вінниччині звільнено одного з керівників обласного рівня, посаду якого віднесено до номенклатури ДФС України.

Окрім того, станом на 30 березня відповідно до статті 6 Закону «Про очищення влади» від осіб, які призначені до ГУ ДФС у Вінницькій області надійшло 11 заяв на проходження перевірки, від службовців, які призначені до ОДПІ – 44 аналогічних заяв, від тих, хто призначений на роботу до Вінницької митниці ДФС – 277 заяв.

Уся інформація про проходження перевірки стосовно цих осіб, а саме повідомлення про початок перевірки, копія їхніх заяви та декларації, а також результати перевірки оприлюднюються на суб-сайті ГУ ДФС у Вінницькій області, рубрика «Про очищення влади».

Для прозорості процедури призначення осіб на керівні посади в ГУ ДФС у Вінницькій області створено Раду з кадрових питань. За час її діяльності було прийнято та опрацьовано документи від 10 претендентів, які висловили бажання пройти відбір. На 4 проведених засіданнях ради було здійснено відбір кандидатів на 9 керівних посад територіальних органів ДФС. За результатами рекомендовано для розгляду 10 кандидатур на посади керівників ОДПІ або їх заступників.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...