Як політик і стратег Порошенко виявився значно сильнішим за Путіна

Чи адекватно наявним ризикам та небезпекам, що стоять перед державою, діє сьогодні влада, президент, уряд, парламент? Чи роблять вони все, залежне від них, аби якомога швидше закінчити війну?

Впевнений, що як політик і стратег Порошенко виявився значно сильнішим за Путіна, бо при тих розкладах, які мав і один, і інший, Порошенко мав би давно програти, а Путін давно би виграти. Більше того, за результатами "гри" на сьогодні очевидно, що Путін програє. Уявляєте, як важко йому це усвідомлювати.

Щоб зрозуміти, як реалізовано всі можливості, треба знати, які можливості є. Коли грають партію в шахи, у обох сторін від самого початку однакова кількість фігур, і все залежить тільки від здатності гравця грати. Але навіть за цих умов далеко не завжди можна чітко сказати, правильний чи неправильний той чи інший хід. Є навіть варіанти, коли очевидні програшні ходи, які призводять до жертв, потім призводять до блискучих перемог.

Наша війна ніяк не схожа на шахи, бо від початку з одного боку була одна з найсильніших армій на чолі з божевільним імператором, підкріплена досить великим фінансовим резервом, а з іншого боку — зруйнована економіка, розвалена армія і неможливість прийняття одноосібних рішень, які треба пояснювати не лише політичним партнерам, хоча й серед них були такі, які могли б "злити" ці пояснення (пам'ятаю закриті засідання ВР минулого року, які працювали фактично у відкритому онлайн-режимі), а й ледве не кожному бійцю в окопі. Демократія на війні?

Отже, від самого початку ми грали трьома фігурами, а ворог — шістнадцятьма. І при цьому ми досі продовжуємо грати і досі не програли.

Чи міг би "зіграти" Порошенко ще краще? Мабуть, бо не буває ідеальних рішень — бувають лише гірші чи кращі.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
146 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов