• Головна
  • Як політик і стратег Порошенко виявився значно сильнішим за Путіна
12:55, 3 квітня 2015 р.

Як політик і стратег Порошенко виявився значно сильнішим за Путіна

Чи адекватно наявним ризикам та небезпекам, що стоять перед державою, діє сьогодні влада, президент, уряд, парламент? Чи роблять вони все, залежне від них, аби якомога швидше закінчити війну?

Впевнений, що як політик і стратег Порошенко виявився значно сильнішим за Путіна, бо при тих розкладах, які мав і один, і інший, Порошенко мав би давно програти, а Путін давно би виграти. Більше того, за результатами "гри" на сьогодні очевидно, що Путін програє. Уявляєте, як важко йому це усвідомлювати.

Щоб зрозуміти, як реалізовано всі можливості, треба знати, які можливості є. Коли грають партію в шахи, у обох сторін від самого початку однакова кількість фігур, і все залежить тільки від здатності гравця грати. Але навіть за цих умов далеко не завжди можна чітко сказати, правильний чи неправильний той чи інший хід. Є навіть варіанти, коли очевидні програшні ходи, які призводять до жертв, потім призводять до блискучих перемог.

Наша війна ніяк не схожа на шахи, бо від початку з одного боку була одна з найсильніших армій на чолі з божевільним імператором, підкріплена досить великим фінансовим резервом, а з іншого боку — зруйнована економіка, розвалена армія і неможливість прийняття одноосібних рішень, які треба пояснювати не лише політичним партнерам, хоча й серед них були такі, які могли б "злити" ці пояснення (пам'ятаю закриті засідання ВР минулого року, які працювали фактично у відкритому онлайн-режимі), а й ледве не кожному бійцю в окопі. Демократія на війні?

Отже, від самого початку ми грали трьома фігурами, а ворог — шістнадцятьма. І при цьому ми досі продовжуємо грати і досі не програли.

Чи міг би "зіграти" Порошенко ще краще? Мабуть, бо не буває ідеальних рішень — бувають лише гірші чи кращі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...