ВІННИЧАНИ ОБУРЕНІ ТАРИФАМИ ТА ПРОПОНУЮТЬ ПЕРЕЙТИ ДО РЕЖИМУ ЕНЕРГОЕКОНОМІЇ

Від 1 квітня в Україні діють нові тарифи на комунальні послуги. Відповідно до них газ подорожчав на 280%, електроенергія на 50%, а опалення на 70%.

І це зовсім не першоквітневий жарт від уряду, це реалії нашого життя. Vlasno.info поцікавився у вінничан, як ці реалії вплинуть на їхнє життя та які виходи вони шукатимуть аби заощадити.
ВІННИЧАНИ ОБУРЕНІ ТАРИФАМИ ТА ПРОПОНУЮТЬ ПЕРЕЙТИ ДО РЕЖИМУ ЕНЕРГОЕКОНОМІЇ (фото) - фото 1

– Зміна тарифів це неоднозначне явище: з одногу боку МВФ пропонує підняти їх, тому що інакше нам кредитів не дадуть, а з іншого боку – в країні низькі соціальні стандарти, і «затягування пасків» суттєво погіршить фінансовий стан народу. Тож люди поділилися на дві частини: меншість розуміє необхідність підвищення тарифів, а більшість виступає категорично проти. Особисто я вважаю, що треба шукати якийсь компроміс. Наприклад, можна перейти до режиму енергоекономії: утеплення будівлі, заміна вікон, покупка енергозберігаючих ламп і так далі. Якщо сидіти і нічого не робити, то гроші будуть витрачатися ще більше, – пояснює Денис.
ВІННИЧАНИ ОБУРЕНІ ТАРИФАМИ ТА ПРОПОНУЮТЬ ПЕРЕЙТИ ДО РЕЖИМУ ЕНЕРГОЕКОНОМІЇ (фото) - фото 1

– Тарифами дуже стурбована і обурена. Причому не тільки я, а і усі бюджетники. Зарплати 1500 гривень, жебрацькі пенсії. В районних центрах, наскільки мені відомо, взагалі буде величезна проблема з отриманням субсидій, тому що навіть при таких малих заробітках у людей є городи, а це вже буде враховуватися як великі прибутки. Я чула у газовій конторі, що, зокрема у Липовецькому районі субсидії людям не світять. Вважаю, що є багато джерел, де держава могла б знайти необхідні кошти для поповнення бюджету, а не за рахунок тих двадцяти п'яти мільярдів, які вона отримає у вигляді податків населення, – обурюється Ніна .
ВІННИЧАНИ ОБУРЕНІ ТАРИФАМИ ТА ПРОПОНУЮТЬ ПЕРЕЙТИ ДО РЕЖИМУ ЕНЕРГОЕКОНОМІЇ (фото) - фото 1
– Я очікувала на підвищення тарифів, воно мало відбутися. Звісно, що треба поповнювати бюджет, ремонтувати комунукіцації, але ж зарплати та пенсії залишилися на тому самому рівні. Умовній бабусі, з її пенсією, треба заплатити за ліки, за транспорт, «комуналку» оплатити, а за що ж їсти? Уряду треба подумати про малозабезпечених людей, – говорить Алла.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
155 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов